Jacek Murawski ponownie o Xbox Live

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
Wczorajsze oświadczenie Microsoftu dotyczące przyszłości Xboksa 360 w Polsce, odnoszące się głównie do kwestii Xbox Live, spotkało się z negatywną reakcją społeczności graczy. Głos w sprawie ponownie postanowił zabrać Jacek Murawski, dyrektor generalny Microsoft Polska. Według jego opinii, ogłoszenia, które zostaną podane na E3 powinny zadowolić wszystkich użytkowników tej platformy do grania. Przypomina on również na swoim blogu, że "Microsoft jest dużą korporacją, która jest notowana na giełdzie. W związku z tym wszelkie istotne informacje, a takimi będą te w czerwcu, są ogłaszane centralnie przez korporację".

Czytając między wierszami i odnosząc to do wcześniejszych wypowiedzi Jacka Murawskiego można dojść do wniosku, że Microsoft zapowie za niecałe cztery miesiące rozszerzenie Xbox Live o kolejne rynki, w tym o Polskę. W tej chwili jednak nikt tego nie powie nam wprost. Trzeba także pamiętać, że do tej pory wszystkie informacje związane z sieciową usługą MS, które podawano na E3, nie wybiegały zbyt daleko w przyszłość i dotyczyły maksymalnie okresu czerwiec-grudzień (jesienne aktualizacje, uruchomienie Video Marketplace w następnych krajach itd.). Xbox Live w Polsce jeszcze w 2010 roku? To oczywiście tylko spekulacje.

źródło: onlinecenter.pl
 

nowas89

Użytkownik
Użytkownik
zobaczymy czy dojdzie to do skutku ale uważam że kiedys przyjdzie czas i na Polaków i doczekamy sie polskiego live
 

radzion18

Użytkownik
Użytkownik
Kiedyś na pewno...
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli już to Live tutaj wprowadzą, to będzie można przerejestrować konto czy jesteśmy już skazani na "nielegalne granie" na kontach UK i USA?
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Uwierzę jak zobaczę:p
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Ja także, uwierze jak zobacze bo aktualnie znów nam mydlą oczy zapewnieniami ...
 

Norinai

Użytkownik
Użytkownik
Te nowe poziomy grywalności, o których pisze microshit w swojej odpowiedzi, to po prostu natal. Obawiam się, że dalej nie będzie Live w Polsce. Powiedzą macie nową zabawkę i spadajcie.
 

fazarro

Użytkownik
Użytkownik
Microshit to na tyle pazerne świnie, że wcale bym się nie zdziwił jakby trzeba było kupić Natal, żeby dostać sie na XBL PL hehehehehe
 

pepa

Banned
Użytkownik
Ja tam mam już głęboko gdzieś te ich wypowiedzi . Ta ich cała złodziejska polityka powoduje , że czuję się traktowany jak jakiś idiota.Pewnie powiedzą ,że Polska znajdzie się w gronie krajów , gdzie mamy zamiar wprowadzić Xbox Live, ale zostanie on wprowadzony w 2015r , z kolejną generacją Xboxa a teraz cieszcie się Natalem bo on wam Live zastąpi .. Więc to wszystko powoduje jedno mam już dość polityki Microsoftu i przechodzę na Ps3 , gdzie będę mógł korzystać z pełnej funkcjonalności. Nie mówię , że Xbox jest zły bo nie jest wg. mnie to bardzo dobra konsola , ale PS3 też jest równie dobre i jesteś traktowany jak "pełnowartościowy klient" czego w przypadku MS powiedzieć nie można no poza gwarancją , która jest OK.
 

Flondra2000

Użytkownik
Użytkownik
No ale gdybyśmy mieli swojego Live to było by o wiele razy lepiej bo grałoby się tylko z Polakami co jest lepsze choć nie zawsze bo zdarzało mi się grać z jakimiś świrami:D
 

D4Ru73K

Banned
Użytkownik
Zastanówcie się przez chwilę, chociaż przez chwilę, co Wam mógł powiedzieć ten kopacz kartofli. Powiedział to co podsunęli mu na kartce pod nos. Jego lotto Wy i cała ta sprawa. Ważne, aby frajer nie miał opóźnień z własną wypłata...
 

Bansuj

Użytkownik
Użytkownik
No ale gdybyśmy mieli swojego Live to było by o wiele razy lepiej bo grałoby się tylko z Polakami co jest lepsze choć nie zawsze bo zdarzało mi się grać z jakimiś świrami:D
Bzdura, przecież przy dobieraniu nie ma znaczenia na jaki kraj masz konto i nie ma czegoś takiego, że mając konto na jakiś jeden kraj grasz tylko z obywatelami tego państwa.
 

Nowis

Użytkownik
Użytkownik
no nie ale jest wiekszosc ludziz tego kraju lub z krajow gdzie nie ma Live a gdyby byl Live PL to bys mial wieksze prawdopodobienstwo ze spotkasz polaka niz w UK czu USA
 

eXotic

Użytkownik
Użytkownik
Takie gadanie. Ten Polski Live będzie mnie obchodził tylko w momencie gdy będę mógł przeparkować konto a nie zakładać nowe na PL. Tak to wystarczy mi zniesienie blokad regionalnych bo moim zdaniem jest to nie zgodne z prawami Unii Europejskiej.
 

swiatol

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie przeniesienia konta USA czy Anglii ma sens po co mam tworzyć nowe konto i jak już jestem biernym graczem od 2 lat
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom