1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak często zawieszaja się wam kopie zapasowe gier?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rubensk, Grudzień 23, 2010.

1. rubensk

rubensk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    Siema mam takie pytanko,poniewaz mnie nurtuje:).Moja konsola zlapala pare razy zwiechy tylko i wylacznie przy grach AC1 AC2 ACB i to nie na hamowe ze trzeba bylo konsole wylaczac z pradu normalnie mozna ja bylo wylaczyc poprzez przycisk off/on i to przy ladowaniu kolejnej misji np jak jestesmy na bialym tle to gra niby sie laduje po czym moze tak do rana wczytywac- czy to wina uploderow?:) zawsze nagrywam na Verbatimkach i z innymi grami dotychczas nie mialem problemu z takimi przypadkami zawieszen konsoli a sporo juz pogralem...pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. rubensk

rubensk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Katowice
    dodam jeszce tylko tyle ze ps3 pare razy mi sie zawiesil na oryginalach i to tak ze trzeba bylo z pradu go odlaczac.

4. tysonic

tysonic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Spokojna dynia - tak się czasem dzieje, ja z Ac 2 miałem dokładnie taką sytucję z białym tłem i wykrzyknikiem. Co jakiś czas (rzadko) od nowości konsola zawiesi mi się w randomowych miejscach ale nie ma się raczej co martwić bo średnio zdarza się to raz na 30 godzin gameplayu a chodzi już ponad rok bez problemów. Gadałem jakiś czas temu z paroma ziomkami i mają dokładnie tak samo. Ps3 na oryginałach wieszała mi się częściej - z reguły podczas gry online.

Wczytywanie...

Poleć forum