1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak czyścić konsolę?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Najemnik32, Październik 5, 2010.

1. Najemnik32

Najemnik32 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Targ
    No dobra, szukajka czegoś takiego mi nie znalazła, albo ja mam do niej pecha, więc myślę, iż taki temat jeszcze nie powstał (albo wredna szukajka mnie do niego nie doprowadziła).

Zacznijmy od tego, że mam Arcade Jasper, który ponoć mniej się przegrzewa, a nawet mu się to nie zdarza, ale jak to mówią, przezorny zawsze ubezpieczony. Chciałbym wiedzieć, jak dobrze go czyścić, by pozbyć się jak największej ilości kurzu. Gdzieś wyczytałem, że sprężone powietrze niekoniecznie jest dobre, ale to otchłań internetów, więc nie każda informacja jest dobra. Jeśli jest ono skuteczne, to jak z niego korzystać, aby "zdmuchnięty" kurz został wyrzucony z konsoli. Wiem, że można czyścić XPudło odkurzaczem, ale czy jest to skuteczny sposób i w miarę bezpieczny dla konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. bomax2

bomax2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja tam mam x-pudlo z 2008r falcon od czasu do czasu przedmucham go sprężonym powietrzem i jest git odpukać :D żyleta :D

4. zlewozmywak

zlewozmywak Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Mława
    Do xboxa nie używamy sprężonego powietrza. To nawet w instrukcji jest. Masz jaspera? Niema poco czyścić

5. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Jeśli już coś czyścić to weź raz na miesiąc kilka takich patyczków z watą i powyczyszczaj kurz z dziurek z tyłu konsoli.

6. qlako

qlako Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Ja raz na jakiś czas gdy widzę że mój falcon jest zakurzony traktuję go odkurzaczem i jest ok.

7. w@wRzYn

w@wRzYn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    proponuje tak:
    Raz na jakiś czas (tzn 2-5dni) przeczyścić go z zewnątrz wilgotną szmatką po to aby kurz nie dostawał się do środka
    Raz na jakiś czas (tzn 30-60dni) wyciągnąć odkurzaczem kurz z bocznego panelu (TE DZIURKI:D)
    I raz na jakiś czas (tzn jak się pojawi kurz) Przeczyścić tylnie łopatki wiatraków odkurzaczem, drobnymi patyczkami, lub innym cudeńkiem służącym do tego:D
    Jak pomogłem podziękować można nie:D?

1 osoba to lubi.
  8. Najemnik32

Najemnik32 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Targ
    Poszło podziękowanie do wszystkich, którzy skrobneli jakiegoś posta. Dzięki.

9. Hiszpan3lek

Hiszpan3lek Banned Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Benidorm
    Brawo... widać że sie uczysz, bo moje lektury to tylko instrukcję ;)

Odkurzaczem/patyczkiem do ucha przeczyścić wiatraczki i starczy

Wczytywanie...

Poleć forum