1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak długą grą jest Mass Effect 3? Założyciele BioWare odpowiadają

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Luty 17, 2012.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Dokładnych danych nie znamy, ale na pewno znacznie dłuższą niż Mass Effect 2, co powinno Wam wystarczyć do tego, by pozbyć się obaw o długość kampanii.

Temat długości trzeciego Mass Effecta w wywiadzie dla IGN-u poruszył nie byle kto, bo Ray Muzyka i Greg Zeschuk, czyli założyciele BioWare. Jeśli obawialiście się, że umieszczenie w grze trybu sieciowego jest równoznaczne ze skróceniem jej kampanii, to nie musicie się już dłużej tego obawiać.

Jeśli obaj panowie nie kłamią, to zamknięcie trylogii opowiadającej o przygodach komandora Sheparda to przygoda na wiele, wiele godzin. "Gra jest dłuższa niż Mass Effect 2" - powiedział Ray Muzyka zapytany o czas potrzebny na ukończenie kampanii. Greg Zeschuk tylko to potwierdził, mówiąc, że w tej chwili ma ukończone dopiero 60% gry, a spędził z nią już więcej czasu, niż z poprzednią częścią.

Co prawda obaj panowie unikają raczej podawania konkretów, ale skoro Mass Effect 3 jest faktycznie dłuższy niż jego poprzednik, to chyba wszyscy fani serii mogą spać spokojnie.​

źródło - Gamezilla

Po Mass Effectach zawsze czułem niedosyt, zawsze chciałem więcej, liczę, że wraz z zakończeniem ME3 dam BioWare owacje na stojąco za wykonanie kawałka dobrej roboty. Pożyjemy - zobaczymy, już za chwilę, do premiery blisko ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. adrionoPL

adrionoPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Mnie to bardzo cieszy. Miejmy nadzieję że ME3 faktycznie będzie długi i do tego świetnie zamknie całą trylogię. Oby następny Mass Effect opowiadał zupełnie inna historię bo szkoda byłby aby takie ciekawe uniwersum, jakie udało się stworzyć ludziom z BioWare, skończyło się na trzeciej grze.

4. Tr1SH

Tr1SH Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    ***owo
    No i gra Muzyka =D

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Bardzo dobrze że jest długi, mało jest już takich gier a co do kontynuacji to zgadzam się, może już nie shepard ale coś w tym uniwersum nie mamy żadnej gry opowiadającej o galaktycznych wojnach no Star Wars jest ale to co innego i już dawno nic dobrego nie wyszło, Mass Effect jest dużo lepszy jeszcze zrobić ekranizację i star wars poszedł by w niepamięć.

6. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    A ja tam nie mam żadnych obaw co do ME3. Jestem pewny że to będzie super gra. Jestem fanem tej serii. I jak dla mnie to będzie 100% mistrzowsko poprowadzona fabuła. Od początku do końca. Nie zależnie ile czasu mi zajmie jej skończenie.

7. Uve xxl

Uve xxl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oświęcim
    Przejscie ME2 z wszystkimi DLC i odwiedzeniem każdej planety (doliczmy jeszcze błądzenia) zajeło mi ok 60h, ME3 ma być jeszcze dłuższy? To ja na wynos poprosze ;)

Wczytywanie...

Poleć forum