1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak długi będzie Far Cry 3?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Sierpień 27, 2011.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    15 godzin jak na FPS'a to moim zdaniem bardzo dobry wynik. Liczę tylko, że po 5 godzinach twórcy nie zaczną sztucznie wyciągać fabuły tylko po to, żebyśmy spędzili więcej czasu przed telewizorem. Nie mniej, FarCry 3 zapowiada się fantastycznie :)

źródło - Gamezilla

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dr.Analos

Dr.Analos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    27
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    15godz luż, żeby tylko się nie nudziła jak Far Cry 2 :D który też był długi a zarazem nudny ...

4. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ta, to samo chyba było z Duke Nukem Forever. Zapowiadali że ile to ta gra nam czasu nie zajmie, a w rzeczywistości (przynajmniej mi) nudziła już po dwóch godzinach. Far Cry 2 był niesamowicie nudny (chociaż są ludzie którzy go kochają), to dla mnie przejechanie pół mapy w 30 min i potem rozróba w 2 min była co najmniej nużąca i wielce monotonna. Jakby trójka wróciła do korzeni (znaczy do jedynki :p ) to by było coś ;]

5. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Far Cry 3 nie może się nie udać. Jedna a dwójka to ogromny postęp nie tylko technologiczny, także myślę że i w trójkę będzie warto zagrać. Kosmetyczne poprawy + 'wypełnienie' czymś (misje poboczne/zwiedzanie) gry to już połowa sukcesu.

6. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    15 godzin może być. Tylko właśnie, żeby nie było nudno.

7. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Akurat sądzę, że pomiędzy pierwszym a drugim FarCry'em jest postęp tylko technologiczny. Fabularnie gra straciła 'to coś', po pewnym czasie nudziła, zaś pierwsza część przykuwała do monitora na te kilka godzin i czas mijał bezkarnie. Akurat w tym wypadku spora ilość ludzi jest podzielona, jest część, którym się podobała fabuła FC2, są też Ci, dla których była zbyt płytka - a wśród nich ja.

Nie mniej zgadzam się, że FarCry3 nie może się nie udać :)

8. BogdanROX

BogdanROX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Far Cry 2 był tak nudny, że na dwóch platformach ( PC, potem X360 ) próbowałem go przejść. Z reguły, nie wymiękam i przechodzę gierkę choćby nie wiem co. Jednak FC2 był tak nudny i irytujący, że dałem sobie spokój. Oby FC3 nie powtórzył błędów poprzednika.

9. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    15-20 godzin, a dla mnie jakieś 10 max :p

10. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    coś mi się zdaje że te 15h to będzie przejście gry na najwyższym poziomie trudności czyli jak ktoś gra na easy to przejdzie szybciej

11. laManita5

laManita5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie mam coś cierpliwości do FC2, jakoś wolę sobie postrzelać ze snajperki i patrzeć, jak ludzie nie wiedzą, skąd to. Jak zrobię 3 misje w jeden dzień to jestem z siebie dumny . FC3 ma mieć świetną grafę, widziałem filmiki, ale co nam po grafice... Próbowałem na kompie, skończyłem dość wcześnie, teraz na xboxie też za daleko nie jestem, a nawet drugiej mapki jeszcze nie odblokowałem. No ale twórcy chyba zdają sobie sprawę, że dwójką prawie zanudzili nas na śmierć. :)

12. lechuszusz

lechuszusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Mnie prezentacja na E3 zwaliła na kolana. ********** im wyszła. Gierka prezentuje się dobrze. Po wyspach można jeździć nawet 2 godziny do celu, byleby po drodze można było się jakoś zabawić, żeby umilić sobie podróż ;]]

Wczytywanie...

Poleć forum