1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak długo Microsoft będzie wspierał X360?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez lordrayden, Marzec 26, 2016.

1. lordrayden

lordrayden Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witajcie
    Chce sobie kupić X360 aby pograć w stare dobre CODy online, tylko boje się ze nagle Microsoft postanowi odciąć usługi online dla x360 i zostanę z bezużytecznym wtedy sprzetem.
    Ma ktoś jakieś info jak długo X360 będzie wspierany?
    Wszędzie pisze ze do 2016. A mamy juz prawie 2 kwartał i online nadal działa.
    Jak ktoś cos wie to dajcie znać. Będę wdzięczny

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1665
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Do 2016 to chodzi bardziej o aktualizacje dasha itp itd (jak będą to będą tylko małe poprawki, nic innowacyjnego) + wydawanie gier (już też prawie 0) itp itd.

Xbox Live dla X360 będzie tak długo chodził jak długo będzie chodził na XO :D .

4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1234
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Według mnie nie ma się co martwić bo WK jest połączona z XBL na 360 więc dopóki WK będzie to XBL na 360 będzie.

5. lordrayden

lordrayden Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jeśli będzie tak jak piszecie to nie zostaje mi nic innego jak dokonać zakupu.
    Mam co prawda PS4 i XO ale nie mam frajdy z grania w te nowe CODy. A watpie ze stare Cody będą dostępne we wstecznej kompatybilności w niedalekiej przyszłości.
    Na Black Ops 1 czekam dokąd go potwierdzili i lipa do dziś.
    Dzięki za info panowie

6. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Nie dawno czytałem wypowiedz ziomka z MS,który powiedział,ze nie maja zamiaru usmiercac live dla x360 bo sporo osob dalej gra ;)

7. westg

westg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bydgoszcz
    A dziś mi aktualizacje dało 30-03-2016

8. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    Co do gier to 2016 rok jest już ostatnim tchnieniem, ostatnie gry na x360 będą wychodzić.
    Co do live MS ma to połączone z XO gracze kupują golda, dopółki bedzie się im to opłacało utrzymywać to tego nie zamkną ale w przeciągu 4 lat może się to zmienić ja przykładowo wyjdzie nowy xbox i bedą chceli utrzymac one'a i nowego xa x360 bedzie dobra konsolą do gier retro:D

Wczytywanie...

Poleć forum