Jak długo żyją xbox 360 slim

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Cześć wszystkim!
Dzisiaj grałem z dysku w darksiders 2 i w pewnym momęcie konsola dostała freeza. Diody były na zielono ale nie mogłem nic zrobić. Dopiero wyłączenie przyciskiem na konsoli dało efekt.
Czemu tak się mogło stać?
Wystąpił błąd z którym konsola sobie nie poradziła. Nie przejmuj się graj dalej, jeśli będzie się powtarzać, wówczas będzie można uznać że ten egzemplarz kończy żywot

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

JaceNT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki akir.
Wolał bym jak ma paść to niech to zrobi do dwóch lat. Na tyle mam gwarancję.
Czy jak ją skatuję kilku godzinnym graniem każdego dnia da mi jasny obraz sytuacji?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Tak jak napisałem graj i nie przejmuj się.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Skoro jest na gwarancji to katuj ja ile wlezie. Czym ryzykujesz bo nie rozumiem?

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

JaceNT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Zwyczajnie,obowiązki nie pozwalają mi przyssać się do mojego xboxa na tak długo jak bym chciał. Ale niedługo 6 tyg. Ciszy i sookoju przedemną. Dam mu w d#*e oporowo! :D
 

JaceNT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Drodzy użytkownicy Xów. A jak sprawa się ma z XO ?tzn. Polecali byś cie go? Jeżeli tak to dla czego?
A wracając do 360... z tyłu mam 9.6 A. Jaka corona V może być w niego wepchni3ta? I czemu są one tak zachwalane bardziej niż x360 SE ? Niby ostatni model logicznie rzecz biorąc powinien by być najlepszy.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Drodzy użytkownicy Xów. A jak sprawa się ma z XO ?tzn. Polecali byś cie go? Jeżeli tak to dla czego?
A wracając do 360... z tyłu mam 9.6 A. Jaka corona V może być w niego wepchni3ta? I czemu są one tak zachwalane bardziej niż x360 SE ? Niby ostatni model logicznie rzecz biorąc powinien by być najlepszy.
Jak to dlaczego? Żeby iść z duchem czasu niż grać na konsoli, której już sam MS nie produkuje, bo konsola ma już swoje 10 lat, w tym roku będzie 11. Wszystkie nowe gry wychodzą już na XO, na X360 mało co, a jak już to gry są okrojone, bo sprzętowo konsola już nie daje rady. Dla początkującego użytkownika świetną rzeczą jest wykupienie EA Access, gdzie za 80zł/rok masz już 42 gry do ogrania. Do tego gry z golda, które wychodzą na X360 działają na XO jako wsteczna kompatybilność. Można nagrywać filmiki z gry, robić screeny. Można korzystać z jednego golda na wszystkich kontach na swojej konsoli, gdzie w 360tce trzeba golda ładować na każde konto. Można dzielić się grami ze znajomymi w wersji cyfrowej. Jest ogólnie dużo zalet ;)
 

JaceNT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Troche te argumenty wydają mi się upośledzone.a ta cała reszta "dużo zalet"? To np co??
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Troche te argumenty wydają mi się upośledzone.a ta cała reszta "dużo zalet"? To np co??
Upośledzone pod jakim względem? Dużo zalet tyczyło się ogółu. Różnica w grafice chociażby, konsola jest cichutka nawet z płytą w napędzie. Ja bym już na pewno nie sprzedała XO by ponownie grać tylko na X360. Zresztą 360tkę mam w domu, ale raczej zbiera kurz odkąd mam XO.
 

JaceNT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mało przemawiają do mnie... No może oprócz tego że jest cichsza i mniej się grzeje. Chodzi mi o to że są mało pomocne. Lepsza grafika?oczywiste. W końcu to kolejna generacja. A coś bardziej pomocnego?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie mam pojęcia czego oczekujesz od konsoli. Może wymień to Ci powiem czy jest czy nie ma. Nie rozumiem pojęcia jak konsola, albo jej funkcje mogą być pomocne.
 

vonKamil

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Więcej kosztuje i miejsca zajmuje. (ironia dla niekumatych)
Chłopie, jakie chcesz jeszcze argumenty? Że gra, tańczy, śpiewa, kawę robi, a w nocy inne hocki klocki? Przeczytaj posty Kuleczki kilka razy, to może zrozumiesz...
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Więcej kosztuje i miejsca zajmuje. (ironia dla niekumatych)
Chłopie, jakie chcesz jeszcze argumenty? Że gra, tańczy, śpiewa, kawę robi, a w nocy inne hocki klocki? Przeczytaj posty Kuleczki kilka razy, to może zrozumiesz...
Już chciałam dopisać, że niestety, ale laski mu nie zrobi :hilarious:. Szczerze to nie wiem co można jeszcze wymienić czym się różni 360tka od XO. Napisałam to co na pewno te konsole różni :)
 

JaceNT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A co z awaryjnością?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wszystko zależy od szczęścia i czy się trafi na wadę fabryczną czy też nie. XO Fata miałam przez ponad rok i zero problemów, teraz mam Skę i również zero problemów. Siostra ma drugą Skę i ta była z wadą fabryczną wentylatora. Konsola pojechała na serwis, za 1,5 tygodnia wróciła i jest naprawiona i cichutka, tak to problemów brak.
 

JaceNT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I o takie kąkrety mi chodzi właśnie.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
I o takie kąkrety mi chodzi właśnie.
Nie żeby coś, ale żeby takie byki ortograficzne walić to, aż wstyd. Najpierw polecam wziąć się za naukę, a potem za granie :)
Swoją drogą po co przejmować się awaryjnością? Jak coś nawali to od tego jest gwarancja/rękojmia. Nie ma rzeczy, które się nie psują, a poza tym dzisiejsze sprzęty są takie, że za 2-3l wychodzi następny i ludzie idą z duchem czasu, a nie zostają w tyle ;p Teraz konsole działają tak jak komputery, że co 2-3 lata trzeba zmienić, bo bebechy nie wyrabiają, albo twórcom gier się nie chce dopracować dobrze gry. Już dawno minęły czasy, że masz konsolę na 5-10 lat, bo żeby z czegoś były zyski to biznes musi się kręcić.
 

JaceNT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
To kupa. Bo nic nie zostanie dla potomnych. A ja proponuje z taką uwagą do detali gramatycznych ukończyć polonistykę i wtykać zasady gramatyki dzieciom. Bo mnie już jej nie nauczysz Tylko dziwi mnie jedno.wii i x360 wyszły w mniej wiecej tym samym czasie. Z czego wii jest praktycznie nie zniszczalna. Trochę słabsza ale wciąż mam z nią fure zabawy. Czyli można wyprodukować coś dobrego na lata. Dla tego teraz się zastanawiam. Czy XO czy nintendo switch?
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A on dalej z tą awaryjnoscia... Elektronika jest nie przewidywalna może walnąć po tygodniu moze po 2 może po 5 latach. Teraz producenci nie patrzą abyś miał urządzenie jak najdłużej tylko odwrotnie. Dla potomnych to zamów rzeźbę konsoli a i tak nie będzie wieczna.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
 

JaceNT

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
I tu się mylisz. Moje atari 2600,N64,gamecube, czy psx. Działają perfekcyjnie do dziś.to samo wii.działa tip top od premiery.więc sądze że i mój syn się nimi pocieszy. I zobaczy kawałek historii jak to wszystko się rozkr3cało.
 

Do góry Bottom