1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak dobrze używać konsole Xbox 360.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Damiano GTi, Październik 19, 2014.

1. Damiano GTi

Damiano GTi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    121
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Witam,wcześniej miałem ps3 i było wiadome żeby nie wyłączać konsoli po dłuższym graniu tylko odczekaniu chwili w menu aby wentylatory schłodziły konsole. Jak wygląda sprawa Xboxa? Mam tego najnowszego e Slim i gdy wyłączam np gta v to robi się ciszej. Trzeba odczekać aby się schłodziła? Drugie pytanie. Aby wyłączyć grę to po wyborze opcji interfejs Xbox i zakończeniu gry w ten sposób to prawidłowy? Na co uważać przy używaniu tej konsoli?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Łukasz Olejnik

Łukasz Olejnik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin
    Po włączeniu konsoli do prądu, odczekać 5 minut zanim się ją uruchomi. Konsolę potem najlepiej uruchomić padem, ale zanim to zrobimy trzeba przetrzeć paluszki w padzie ściereczką - najlepiej suchą ale nie zbyt szorstką. Po uruchomieniu menu konsoli odczekać 15 minut na optymalną temperaturę konsoli, potem włożyć swoją płytę z grą, ale w taki sposób, aby za pierwszym razem napęd się otworzył i zamknął, a płytę włożyć się powinno za drugim otworzeniem tacki. Po pokazaniu nam się w menu konsoli naszej płyty z grą - odczekać 30 minut w celu uzyskania dobrej prędkości odczytu danych z płyty. Uruchamiamy grę. Po około ~1 godzinie gry, wyłączamy grę wchodząc do menu i aby zagrać w nią po raz kolejny wszystko należy powtórzyć od nowa. Nie trzeba już czyścić paluszków w padzie jeżeli będziemy grać w ta samą grę.

4 użytkowników lubi ten post.
  4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ty tak na poważnie ? a regulamin czytałeś ?
    Zasady pisania wiadomości:
    1. Gdy nie wiesz co napisać, nie jesteś wstanie wprowadzić nic sensownego do rozmowy - nic nie pisz. Każdy bezsensowny post będzie natychmiast kasowany.

Odnośnie tematu to zrób konsoli trochę miejsca żeby miała dostęp do powietrza i tyle graj nie martw się niczym możesz po skończonej grze odczekać kilka minut co by się schłodziła i nic więcej.

2 użytkowników lubi ten post.
  5. Damiano GTi

Polubienia:
    121
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Dzięki orso bo post wyżej to chyba jakąś kpina..

6. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    hahahahahaha :D
    gościu chyba jeszcze 'wczorajszy' :D

7. Damian_89

Damian_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    423
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Devil Team Hacked
    Większej bzdury nie slyszalem, co ty kolego palisz. Zacznij pisać może jakieś powieści (dziwnej tresci) a nie głupoty na forum, bo jeszcze ktoś w to uwierzy.

8. Damiano GTi

Polubienia:
    121
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Nie po to zakładałem temat żeby ktoś mi odpisywał z ironią. Skoro chciałem się czegoś dowiedzieć to użyłem do tego forum. I nie podoba mi się takie coś. Bo robić z kogoś idiote jest łatwo ale coś sensownego napisać jest trudniej. Ale to norma ze zawsze się znajdzie jakiś jeleń. Dzięki reszcie za bycie normalnym ;-)

9. Nemezis30

Nemezis30 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie trzymaj jej w ciasnych półkach a tak nic nie musisz robić tylko grać. Slimy się raczej nie psują. Mam slima 4lata slima i się z nim nie dzieję i na pewno bawię w metody kolegi Łukasza:) i przyznam ,że naprawdę mnie rozbawił:)

10. Damiano GTi

Polubienia:
    121
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Mnie też to rozbawiło ale pomocne nie było:) dzięki

11. Obrazek25

Obrazek25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Racibórz
    Nie musisz czekać na schłodzenie przed wyłączeniem konsoli, gdy będzie za gorąca to po wybraniu opcji "wyłącz" kontrolka będzie migać i konsola sama się po chwili wyłączy.

12. Łukasz Olejnik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin
    Nie rozumiem o co wam chodzi z tą ironią, ja tak robię.

Przesadzasz, nie powinieneś oceniać się tak surowo :)

13. Damiano GTi

Polubienia:
    121
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Chodziło mi oczywiście o ciebie a jak wg ciebie chcesz komu kolwiek pomoc ironia? Po co w ogóle udzielasz się w temacie jak wiesz że nie pomożesz? Na podwórku może i jesteś śmieszny ale tutaj nie bardzo. Albo pomagasz albo kasuj konto proste. Ja nie zakładam kont żeby sobie jaja robić.

14. Łukasz Olejnik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin
    Masz rację. Przepraszam, to nie było śmieszne, nie chciałem Cię urazić. Pokornie proszę administrację o usunięcie mojego konta, nie chce więcej krzywdzić ludzi.
    I apeluję: BRACIA, JESZCZE WIĘCEJ POWAGI!

15. Damiano GTi

Polubienia:
    121
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Haha tylko nogi sobie nie odstrzel :) ciekawe jak byś pisał gdyby tobie ktoś coś śmiesznego napisał gdybyś miał pytanie.

16. Łukasz Olejnik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Lublin
    Uśmiechnąłbym się pewnie ;)
    Pax bracie i kończmy offtop bo zdenerwujemy moderatorów i to dopiero będzie lipa :D
    Panowie moderatorzy dzisiaj niedziela, Pan Jezus zmartwychwstał, wybaczcie więc nam ogólną niedyspozycję i luźniejsze podejście do tematu, prosimy o nie wyciąganie konsekwencji i zachowanie szczególnej wyrozumiałości :)

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum