1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak Dobrze wyczyscic plyte.?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez magg32, Wrzesień 26, 2009.

1. magg32

magg32 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam...
    Ok, dzisiaj bylem w sklepie i wymienilem kilka moich starych gier na PS2 na Halo 3.(Oczywiscie uzywana).

Jest troche porysowana i nie chce mi chodzic. Pokazuje mi sie ten komunikat zebym wyczyscil plyte miekka szmatka.Zrobilem i to samo.
    Probowalem zainstalowec gre na dysku to za 1 podejsciem poszlo tylko do 23%. Wyczyscilem ja to doszlo jakos do 53%.
    Co Robic.?:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Możesz próbować dalej instalować grę na dysku za którymś razem może się udać zainstalować możesz oddać płytę do regeneracji ale nie wiem czy to coś da albo możesz zareklamować płytę w sklepie że nie działa powinni wymienić.

4. jablo3

jablo3 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wrocław
    Regeneracja! działa i jest tania (5zł/1plyta)

5. pietrek265

pietrek265 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    najlepiej denaturatem wyczyścić płytę

Wczytywanie...

Poleć forum