1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak dodać ręcznie okładki do gier (RGH)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SeBaLy, Lipiec 24, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. SeBaLy

SeBaLy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam kupiłem używaną konsole xbox 360 slim z dyskiem zewnętrznym przerobioną na rgh (FSD 3 METRO STYLE), parę gier było już zainstalowane na dysku zewnętrznym który ma zrobiony folder gry, nauczyłem się przerabiać gry do formatu GOD wklejam je do owego folderu i fakt chodzą, natomiast niema okładek. Uprzejmie proszę o napisanie krok po kroku jak najprostszym sposobem dograć okładki gier oczywiście podłączenie konsoli do internetu odpada a na żadnym forum nie ma jak zrobić to krok po kroku a dla świeżaków proste to nie jest;P.Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. vvv93

vvv93 Banned

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Dlaczego odpada polaczenie do internetu?

Wysłane z mojego Galaxy S VI za pomocą Tapatalk 5

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jakbys kolego dobrze poszukal, to bys znalazl poradnik. Zobacz w moich wątkach
    Zamykam.

Pisane na SGS+ w tapatalk 4.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum