1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak dodać znajomego GTA IV

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Zdzich981, Marzec 8, 2011.

1. Zdzich981

Zdzich981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Siema mam problem nie wiem jak dodać znajomego w grze GTA IV chciał bym z nim zagrać na prywatnym serverze rankingowym ale nie wiem jak go dodać. Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    z tego co wiem, to nie ma prywatnych serwerów rankingowych.. albo prywatne albo rankingowe. a przyjaciela zapraszasz do gry tak: zakładasz grę, wchodzisz w przyjaciół i tam masz napisane: zapsroś do gry. albo gdzieś w game lobby jest taka opcja, nie pamiętam, dawno nie grałem.

4. Zdzich981

Zdzich981 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    problem w tym gdy idę do loby i mam znacznik hosta(koronka) i robie przez mini dasha podgląd znajomego i jego profil to nie mogę dodaćgo do gry tylko do rozmowy albo do prywatnej grupy. Nie wiem co jest nie tak.

5. kubax360

kubax360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgierz
    Rankingowka to rankingówka. Z przyjacielem gra sie nie rankingowo. Poprostu, w większości gier tak jest: fifa 11, Skate, (W fifie mozna przez pokoje graczy) ale tak typowo do rankingówek nie mozna zapraszac przyjaciół.

Wczytywanie...

Poleć forum