1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak doładować konto z paypal

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukas_name, Luty 16, 2016.

1. lukas_name

lukas_name Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak w temacie czyli jak można uzupełnić konto z paypal. Mam na xboxie 15 zl a na gre potrzebuje 18 i chciałbym sobie przelać te 3 zl. Konto paypal mam powiązane z kontem xbox ale nie mam pojęcia jak przelac kasiore na konsole a musze wykożystac kase do końca miesiąca bo przepadnie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Był już taki temat dopłacić można tylko Kartą Kredytową. PP nie dopłacisz nić do tych 15zł które masz na koncie M$.

4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Do konta paypal musisz podpiąć konto bankowe, a raczej Twój numer bankowy. Wtedy z konta bankowego przelewasz sobie tyle kasy ile potrzebujesz na paypala i masz. Druga opcja to mieć jakiegoś znajomego z kontem paypal, który by Ci te 3zł przelał ze swojego paypala na Twój, a Ty byś mu dał np do ręki te 3zł. To jedyne opcje ;)

Edit: A to tego @-=SETH=-@-=SETH=- nie wiedziałam :D

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Było już coś takiego na forum. Wyskoczy przy zakupie okienko czym chcesz dopłacić i tam tylko KK.

6. lukas_name

lukas_name Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To jak można dopłacić to spoko bo myślałem, że całość z kk mi pobierze a te 15 zł i tak zostanie i przepadnie

To nawet jak mam powiązane konto pp z m$ to i tak bede musiał podac dane do kk?

7. goran

goran Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    258
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Żeby zasilać paypal nie potrzeba karty kredytowej! Nie trzeba też podpinać konta bankowego. Wystarczy zrobić zwykły przelew na podstawie danych jakie masz w ustawieniach po zalogowaniu do paypal. Wadą tego rozwiązania jest jedynie czas oczekiwania. Kasa pojawia się zazwyczaj pod 2 dniach ;)

8. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Konto PayPal można już normalnie doładować tak jak płatność payu na allegro:
    https://www.paypal-doladowania.pl/

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

9. Killroy

Killroy Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na PayPalu można robić przelew natychmiastowy, który obsługuje jak się nie mylę BlueCash - trzeba tylko zapłacić za to 1 złoty lub 50 groszy. Karta kredytowa nie jest wymagana wystarczy mieć podpięte konto bankowe do PayPala - przelew z konta idzie ok 2 dni.

10. kuleczka91

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nieprawda, idzie błyskawicznie. Wszystko zależy od tego jaki rodzaj przelewu wybierzesz zwykły (do 2dn roboczych) czy błyskawiczny, za który nic się nie dopłaca i masz do 5min przelane na PP ;)

11. Rob1N_PL

Rob1N_PL Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    224
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Zależy też od banku. Z ing nigdy nie dostałem kasy natychmiast i zawsze muszę czekać cały dzień.

12. kuleczka91

Polubienia:
    1860
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Na ING to zauważyłam szczególnie wieczorami, że tak się dzieje. Ja w PKO BP mogę i sobie zlecić przelew w środku nocy i dostanę :p Raz coś było z pp nie tak i musiałam czekać do następnego dnia ;)

Wczytywanie...

Poleć forum