1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak dostać się do dysku ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lkimylpbjq, Lipiec 2, 2010.

1. lkimylpbjq

lkimylpbjq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam problem z moim dyskiem , otóż nagrałem trochę za dużo śmieci i podczas uruchomiania konsola się zawiesza , bez dysku startuje normalnie . Jak dostać się do dysku bez transfer kita ? Mam jtaga lecz nie mogę nawet przejść do nxe ponieważ muszę ukończyć konfigurację wstępną , która wymaga profilu .

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Rozkręć dysk i będziesz miał dostęp. Lub podłącz dysk do innej konsoli i zobacz czy będzie się dziać to samo, wyczyść cache przy okazji.

Ja stawiam, że innego jest problemem.

4. PremiumPRO

PremiumPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dysk chyba można podpiąć do komputera i wtedy usunąć różne rzeczy, ale nie jestem pewien. Pohuśtaj konsolę to się nie zawiesi :D (żart).

PS. Napisz jak będzie już wszystko OK.
    PS 2. Też myślę, że problem może być inny.

5. lkimylpbjq

lkimylpbjq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Już naprawione , problem leżał w złym wgraniu dash launch i konsola się wieszała . Wgrałem xbr usunąłem niepotrzebne pliki i wgrałem freeboota z powrotm .

Wczytywanie...

Poleć forum