1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak dowgrywać do obrazu gry?

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez qqq, Kwiecień 24, 2010.

1. qqq

qqq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Witam. Przerobilem wczoraj konsolke najnowszym LT. Po przerobce facet powiedzial mi zeby grac na necie bez obawy o BAN nalezy dowgrac jakis patch. Np. zeby przerrobic Wave 4 na Wave 2 czy cos w tym stylu. Kompletnie nie wiem o co chodzi. Wiem oczywiscie o co chodzi z tymi Wave, ale skad mam wiedziec jakie Wave ma dana gra? Jak je zmienic i na jakie? Bardzo prosze o o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
  4. marzzz73

marzzz73 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. qqq

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Dzieki za pomoc:)

Mam jeszcze jdno pytanko i nie bede tworzil nowego tematu. Chodzi o to ze Mam ta przerobke LT tylko nie mam jeszcze konta w Xbox live. Najlepiej je zrobic na konsoli czy na stronie na kompie?? ( jesli na stronie to jaka to jest strona ? ) oraz czy jesli zrobie je na konsoli to w trakcie robienia konta nie wyskoczy mi nagle ban, prawda?? Oraz ostatnie pytanko: moge bez problemu pobrac kodeki z xbox live teraz czy nie moge bo dostane bana od razu? Bardzo prosze o odpowiedz.

6. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Prawdę mówiąc to nikt nie wie czy za LT dostaje się bana czy nie. Wszyscy czekamy do następnej fali. Może konsole są już oflagowane a może nie. Nie mamy pojęcia. Robisz to na własną odpowiedzialność. No risk no fun !:D

7. qqq

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Ok Dlugin2 to wiem. Ale gdzie najlepiej zalozyc konto na xbox live? Z poziomu konsoli czy na kompie? Jesli na kompie to jaka jest to stronka?? A co do sciagania kodeków to chodzi o to, czy ktos juz pobieral je z Xbox live na LT i jak mu poszlo?

8. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Konto nie ma znaczenia z kad zalozysz, jednak IMO lepiej z konsoli - mniej walenia sie z ustawieniami.
    Kodeki mozesz pobrac, M$ nie daje banow natychmiastowo tylko falowo.

9. qqq

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    dzieki wielkie za pomoc :)

Wczytywanie...

Poleć forum