1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak dziś wygląda ogólnie kwestia wypalania gier?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kuziox, Październik 11, 2011.

1. kuziox

kuziox Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Po dość długiej przerwie od grania i śledzenia sceny XBOX-owej, zacząłem znów się tym interesować i postanowiłem odkurzyć mój sprzęcik. Można powiedzieć, że wracam z konsolowych zaświatów. ;) Widzę jednak że bardzo dużo się zmieniło. Ostatnia gra jaką wypalałem to Fable III, jakiś rok temu. Posiadam napęd Liteon z iXtreme 1.51, konsoli nie podłączam do sieci wcale, do tej pory przerabiałem gry 360WavesPatcher'em na WAVE3 i śmigało. Jak to wygląda teraz? Czy cokolwiek z nowości zadziała na takiej konsoli przerabiając tym sposobem? Interesuje mnie np. jakiś Assassin's Creed który wyszedł po AC2, albo FIFA12 z takich bardzo świeżych. Jeżeli nie (obawiam się że taka będzie odpowiedź), to kiedy mniej więcej weszło to nowe zabezpieczenie? Wtedy będę wiedział mniej więcej do której daty wydania szukać gier :)
    Z góry dzięki za odpowiedzi!

2. Lotnik421 Xbox One

3. MuchaPolska

MuchaPolska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Najlepiej przerobić na LT 2.0 i zaktualizować Dashboard do najnowszego 13604. Inaczej nie odpalisz nowych gier.

4. wojtekbp89

wojtekbp89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Paryż
    Podepnę się.

Czy może ktoś aktualizował z 13599 do 13604 ? Kasuje LT+ 2.0 ?

5. LoNgEr_DGI

LoNgEr_DGI Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    W-wa
    Up, jest ten temat - nie usunie Ci.
    Pozdro_600

Tapnięte z X8

6. kuziox

kuziox Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ehh, czyli nie obejdzie się bez wyłożenia kasy na przeróbkę, szkoda, chciałem tego uniknąć. Dzięki za odpowiedź. Od kiedy istnieje potrzeba przerabiania na LT?

7. DJVahn

DJVahn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Od pół roku

Wysłane z X8

8. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    nie musisz sam wykładać kasy jeśli masz klucz napędu to przerobienie nie stwarza wielkich problemów. Nigdy nie przerabiałem konsoli ale jak wyszło lt2.0 to stwierdziłem ze zal mi kasy na przeróbkę i "raz kozie śmierć" spróbowałem sam i się udało zaoszczędziłem kase. Robiłem to kierując się tym tutorialem http://xboxforum.pl/firmware-napedo...-liteon-ixtreme-1-91-jungleflasher-98709.html

9. djxbox_1990

djxbox_1990 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zależy od napędu, jeżeli masz Hitachi LG to kieruj się tym tutorialem: http://xboxforum.pl/firmware-napedo...achi-lg-32-36-40-46-58-59-78-79-a-104664.html , lecz nie ma narazie lt 2.0 do hitachi.

Wczytywanie...

Poleć forum