1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak Feniks z popiołów. Nowy Megaupload "w 90 proc. gotowy"

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Wrzesień 25, 2012.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo

W czasach swojej świetności portal Megaupload odwiedzało codziennie 50 milionów osób. Później stroną zajęło się FBI i nie było nic. Teraz twórca serwisu, Kim Dotcom, zapowiada, że jego dzieło powstanie niczym Feniks z popiołów. "Nowy i lepszy" Megaupload ma być już w 90 procentach gotowy.

Koniec poprzedniego flagowego okrętu Kima Dotcoma nastąpił w styczniu 2012 roku, kiedy z mocy nakazu amerykańskiego sądu FBI przy pomocy nowozelandzkiej policji aresztowało szefa Megaupload i zajęło komputery jego firmy.

Mieszkający na Nowej Zelandii Niemiec spędził kilka następnych miesięcy w areszcie, ale ostatecznie został zwolniony i na wolności szykuje się do procesu. Władze USA oskarżają go o piractwo intelektualne na wielką skalę. Pomimo takiej perspektywy Dotcom nie ma zamiaru się poddać.

Megaupload 2.0

Wszystko wskazuje na to, że Niemiec nie przejął się specjalnie akcją władz USA i pomimo procesu na głowie intensywnie szykuje odrodzenie Megaupload. Po raz pierwszy poinformował o swoich planach latem. Zapowiedział wówczas, że nowy portal będzie jeszcze "lepszy i większy".

Teraz Dotcom poinformował, że prace są bardzo zaawansowane. - 90 procent kodu nowej strony jest gotowe. Szykujemy serwery. Prawnicy, wspólnicy i inwestorzy gotowi - napisał na Twitterze Niemiec.

Konkretnej daty uruchomienia nowego serwisu nie podał. Ma to nastąpić do końca 2012 roku. Dotcom zapewnia, że nie zaprzestanie swej działalności pomimo nacisku władz USA. - Skrzywdzili niewłaściwego faceta. Wywrócę ten świat do góry nogami. Władza dla ludu! - stwierdził Niemiec.​

Źródło: Jak Feniks z popiołów. Nowy Megaupload "w 90 proc. gotowy" - TVN24

2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jak będzie tak płatny jak inne serwery to mogą się schować.

Teraz od czasów acta najpopularniejsze są serwery całkowicie darmowe typu gameforge, frog, zippyshare..

A te płatne jak dla mnie mogą zostać zamknięte.

W normalnych oznacza to tak : drogie premki. Za co zdecydowanie dziękuje.

To już nie te czasy gdzie za 2 zł kupowało się premke na miesiąc albo co najmniej 2 tyg.

Teraz kupujesz premke i masz 10-15 GB na dzień .. heh co to ma być :/

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    @up Nie wiem z jakiej paki niby MU był płatny przed ACTA. Ściągałem kumplowi wtedy wszystkie odcinki Bleacha i mogłem ściągnąć tyle odcinków ile mi się chciało i na dodatek max. łączem.

5. Sanrajs

Sanrajs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Ja również zawsze ściągałem z max transferem z MU bez premium, ogólnie to był bardzo dobry i sprawny hosting z którego lubiłem ściągać filmy i gry. Więc życzę aby temu panu się powiodło :D

6. Kat

Kat Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wrocław
    ja tam bardzo sobie chwale płatne konta takie jak netload,turboit czekam oczywiście jak ruszy megauploud

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    czytanie ze zrozumieniem się kłania..

Gdzie napisałem iż stary MU był płatny - powolny? Pisałem jak będzie taki jak te teraźniejsze. Nie muszę chyba wymieniać jakie..

8. CSpec

CSpec V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    579
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    K-PAX
    Powrót megaupload?

View attachment 181
    Wysłane z Samsunga Galaxy SIII za pomocą Tapatalk 2

9. Keryy

Keryy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja używam generatorów premium linków z TurboBit i nie narzekam.

Wczytywanie...