1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak flashowac DH16ABSH?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez theone123, Październik 11, 2014.

1. theone123

theone123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sprobowalem uzyc Burnermaxa do mojej nagrywarki ale dostaje ten blad:

BurnerMAX Payload Tool - Version: 0.15

Found 5 CD/DVD drives E: F: G: K: L:

BurnerMAX not enabled, YET !
    Scanning: E:\ [ATAPI DVD A DH16ABSH YA12]
    BurnerMAX not enabled, YET !

Czytalem ze w tych sytuacjach trzeba flashowac nagrywarke. Ale nie jestem pewien:
    1) Jaki firmware mam wgrac
    2) Nie moge znalesc krok po kroku tutoriala

Znalazlem na stronce:
    Liteon iHAS*24 B Rebadges And Crossflashing Info - Technical DVD-ROM and Modified DVD Firmware Forum - Scenyx Entertainment Community
    ze DH16ABSH nagrywarka jest na liscie "Confirmed iHASx24 B re-badges".
    Czy to znaczy ze nie moge flashowac tej nagrwarki.

Dziekuje za kazda pomoc!

2. Lotnik421 Xbox One

3. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Process is:

1. Launch EEPROM utility and backup EEPROM.
    2. Launch Firmware utility and Read Flash.

With the above steps, these dumps will be needed if you ever need to return the drive to stock for warranted repair etc so it's a good idea to make 2 dumps just to be sure.

3. Launch Firmware Utility and make sure Update Boot Code is checked (optional, but recommended)
    4. Flash the drive using the Firmware utility selecting the exe file. (note: unscrabbled c0deguys firmware is required)
    5. Run the EEPROM utility and launch the Convert option. This will finalize the cross flash process.
    6. Once this has completed successfully, power cycle the drive.
    7. The drive will now be recognized as an iHASx24 B model and the process is now complete.

wszystko pisze

4. theone123

theone123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jaki firmware mam uzyc?

Wczytywanie...

Poleć forum