1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak grac w gry online

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez KOPAN18, Czerwiec 16, 2008.

1. KOPAN18

KOPAN18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie czy zeby grac w gry online przez xbox live to gra sie z tej plyty z grą czy trzeba jakąs dokupic inna?wezmy np gta 4 i TD unlimited??bo mam i nie wiem jak grac online w gta 4 w deadmatch a mam golda jeszcze 2 miechy z góry dzieki za odpowiedzi.POZDRAWIAM(wczesniej nigdy sie nie bawilem w gry online)

2. Lotnik421 Xbox One

3. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: jak grac w gry online

Normalnie, wkladasz plyte z gra i wchodzisz w grze do trubu multiplayer. W GTA IV bierzesz komóre i tam jest opcja multi.

4. KOPAN18

KOPAN18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

a to w komórce jest a ja nie moglem znalesc pff dzieki bardzo czyli nie trzeba dokupowac zadnej innej plyty bo widzialem np tez takie dodatkowe takie cienkie pudelka na xboxa 360 i sa tańsze ale one pewnie są po to zeby miec te microsoft points np?

5. cux

cux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18

No niczego nie trzeba, zadnej dodatkowej plyty. W kazdej grze, ktora ma multi, wchodzisz na serwy bezposrednio z gry. A co do "cienkich pudelek" o ktorych piszesz, nie wiem o co Ci dokladnie chodzi. Korzystanie z XBOX Live jest darmowe, natomiast, zeby grac online, musisz wykupic subskrypcje. Jesli masz nowa konsole to mozesz grac 3 mc za free praktycznie. MS Points to punkty, za ktore mozna cos kupic na Market place-jakies teledyski,filmy, gry,dodatki do gier i inne pierdółki. Chyba o to Ci chodzilo. ;)

6. chudyosw

chudyosw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrów Wielkopolski
    A co ja mam zrobić żeby grać online w PESA 09 ??

7. marwol

marwol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    weź konsole, wyrzuć ją przez okno (koniecznie z płytą w środku), przynieś, podłącz do TV i włącz i tada grasz online w pesa!!

no comment...

8. chudyosw

chudyosw Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Ostrów Wielkopolski
    Dobra już znalazłem ... a ty byś powiedział a nie najeżdżał na kogoś który od dzisiaj ma neta w x'sie !!!

Wczytywanie...

Poleć forum