1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak i z kad pobierac

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Dodop, Grudzień 26, 2009.

1. Dodop

Dodop Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    wiem ze mozna pobierac z rs itp. ale jak sciagac z ******** i na ogol co polecacie ? ((( zakladam to tutaj bo duzo ludzi tu łazi a dzial jest pt. gotowe poradniki wiec pomozcie bo sciagnol bym cos )));)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TytiX

TytiX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Zabrze
    żeby ściągać z torrentów musisz mieć do tego program, polecam: BitComet. Wtedy ściągasz torrenta i otwierasz za pomocą BitCometa i gotowe ;)

4. MadMax2000

MadMax2000 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Internet
    Ja używam uTorrent i jest cool do tego mam kilka stron prywatnych z torrentami i mi ciagnie na maxa. Tylko zeby sie tam zarejstrowac musisz miec zaproszenie. Poszukaj w sieci zapki.

5. Lionix

Lionix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Najlepiej kupić konto na rapidszara albo wysłać esemeska pod numer jakiś tam o treści AP.RAPIDEO cośtam na stronkę Rapideo.pl - rapidshare dla skner ;) Konta taniej niż na rapidshare, SMS, przelew i wtedy leci ci z rapida FULL i jest fajnie

a najlepiej iść do sklepu i kupić, widok całej półki zastawionej oryginałami cieszy, i jeszcze nie ma stresu że nie pójdzie, wsparcie techniczne, pacze, dodatki...taa ;d

6. djezzer93

djezzer93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    Ja także ściągałem z uTorrenta (jest dużo lepszy od BitCometa którego wcześniej używałem), jednak teraz ściągam z rapida. Jest to dużo wygodniejsze mam zawsze maksymalny transfer i konta nie są drogie, nie trzeba też siedzieć nad linkami i ściągać ich po kolei wystarczy ,że ściągniesz program FlashGet wklejasz do niego linki i on ściąga wszystko za ciebie ;D

7. Thaw17

Thaw17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    Słuchaj, ja ci polecam sięgnąć po słownik, bo nawet pisać nie umiesz. (stwierdzam, że masz 10 lat)

@Top : Polecam utorrenta, ale jak chcesz to emule itp. Dużo jest klientów.

8. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jeśli ********, to uTorrent (utorrent.com) - wydajny, stabilny i niezawodny.
    Co do tego, skąd brać pliki .*******, to albo publiczne trackery, gdzie prędkości to na ogół loteria, albo prywatne (poprzeglądaj fora takie jak torrentmania, czy filesharingtalk), gdzie z dostępnością nowości i prędkościami nie ma problemu, ale trzeba się liczyć z zasadami (ratio/seedowanie przez określony czas/niepopełnianie h&r i takie tam).

9. MadMax2000

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Internet
    Najszybszą metodą to jest jednak konto np. rapida. To kosztuje pare złoty a gierki ciagniesz za free. Ktos jak sknerzy na konto to juz naprawde musi być "złotówą". Nie ktorzy to by wszystko chcieli za free.

10. adamski1209

adamski1209 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Przyłączę się z pytaniem jak to jest z tym rapidem mam 2megowy internet i powinno mi zasysać z prędkością 250 tak mi idzie z torentów a na rapidzie idzie mi max 130, czy rapid robi jakieś ograniczenia czy coś?

11. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Jak nie masz konta Premium to masz ograniczenia

12. djezzer93

djezzer93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Lublin
    adamski1209, oczywiście masz wykupione konto premium? Bo jeśli nie to są ograniczenia.
    Wejdź sobie na allegro tam jest tego mnóstwo.

13. adamski1209

adamski1209 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Oczywiście że kupuje konta na 2-3 dni i tak mam nie ukrywam że kiedyś szło mi na maxa ale teraz właśnie tak mi cienko zasysa. A może mój dostawca netu (dialog) coś kombinuje?

14. Jameroo

Jameroo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kowary
    ja od 1 do 7 w nocy mam 10 mb/s więc kupuje rapidshare na 48h i targam przez dwie nocki ile wlezie. wstaje o 5 do pracy, wyłączam i w sumie 8 godzin sciagania(2 nocki od 1 do 5) i ponad 60gb na hdd.

co do torrentów, ja też swego czasu opierałem sie tylko na nich, tylko z nimi problem jest taki, że jak chcesz jakis starszy tytuł, to standardowo brakuje seedów a jak wiadomo, brak seedów= brak transferu.
    Wyjściem prywatne trackery, tylko tam jak wiadomo najważniejsze ratio, czyli zależność download/upload. Miałem konto na BCG i straszny problem z ratio. Cięzko wysłać tyle ile sie pobralo, chyba ze ktos ma symetryczne łącze i trafi na torrenta dość wczesnie, jak jest malo seedów a wiecej peerów. Ale przykładowo sciagasz torrenta, który ma 500 seedów a peerów jest 15, to sciagniesz szybko ale za hooj nie wyslesz tyle ile sciagnales i tak szybko ban na trackerze.

15. elamigos

elamigos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Czy ktos z uzytkownikow uTorrent wie moze, czy program posiada opcje "Zamknij system po zakonczeniu pobierania"? Mam wersje 1.8.3.

...dzieki, ja przeszukalem cale ustawienia programu i tam nic nie moglem znalezc. Nie wiedzialem, ze jest to oddzielna opcja. ;)

16. no1safe

no1safe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak, posiada - Opcje, Automatyczne wyłączenie (czy coś w tym stylu, korzystam z wersji angielskiej, więc u mnie jest Options, Auto Shutdown).

Co do trackerów, to na wspomnianym wcześniej BCG jest system bonusowy, więc jeśli udostępnia się pobrane pliki przez określony czas, "dostaje" się upload, który wyrównuje ratio na danym torrencie do 1:1.
    Są także dobre, prywatne trackery, na których o ani o prędkości, ani o ratio nie trzeba się martwić, jednak z dostaniem się jest większy problem.

17. Jameroo

Jameroo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kowary
    utorrent 1.8.5
    opcje->automatyczne zamykanie systemu->wyłącz utorrent po zakończeniu pobierań
    ja tam kiedyś przez dość długi czas udostepniałem a i tak było ciężko
    zobaczcie jakie ratio i jaki active time, później sie pogubiłem w tych "bonusach" i juz tam nie wbijam.
    Ale sa inne prywatne, łatwiejsze w utrzymaniu i z rejestracja jakby łatwiej.

18. MadMax2000

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Internet
    Tak potwierdzma jest opcja automatycznego zamykania systemu po sciagnieciu torrenta. Zawsze przy innych klientach ktore nie maja takiej opcji mozna skorzystac z alternatywnego wyjscia SWITCH OFF sciagasz i podajesz mu kiedy ma wylaczyc system itd.

19. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    napszyklad stond(forum)
    albo moszesz napszyklad z wuwuwu.google.pl wyrzperadz jakiez ciekafe ********

naucz sie pisac-.-
    kosz

Wczytywanie...

Poleć forum