1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak kupić xbox live gold?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Maiami, Sierpień 20, 2009.

1. Maiami

Maiami Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa
    Słyszałem o tym że Xbox live gold jest płatny. Więc jak można go kupić. Pozatym wiele dodatków w Xbox Live trzeba kupować za jakieś "g" co to jest?
    Mam tego 400 bo grałem w fable 2 i tam troche odblokowałem osiągnięć. Czy te "g" można zdobywać tylko poprzez odblokowanie osiągnięć czy da się inaczej je zdobyć ( jeśli da to jak ).
    P.S Proszę nie piszcie czegoś w stylu : to są podstawy czy to jest banalne.
    Może dla was ale dla mnie to coś nowego. Za wszystkie odpowiedzi z góry thx.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Perła

Perła Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Co do konta Gold to wydaje mi się że najtaniej chyba kupisz na allegro.

4. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    A te G to punkty gracza za osiągnięcia, za to nic nie kupujesz. To tylko tak dla "szpanu".

Rzeczy kupujesz za MP (microsoft points) i je też kupisz na allegro, jak konto gold.

5. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    to podstawy.przeczytaj faq i ciesz sie ze nie masz warna. kosz

Wczytywanie...

Poleć forum