1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak mam określić swoją płytę główną?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez franek dolas, Listopad 2, 2012.

1. franek dolas

franek dolas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Witam , mam problem , otóż od niedawna posiadam używaną Xbox 360 premium z allegro , i nie wiem w jakiej wersji jest płyta główna a koleś sprzedający nic nie wiedział , ogólnie to posiada wejście HDMI na obudowie z tyłu jest napisane - 2010-01-29: Service Data , nie wiem czy to jest data z produkcji , czy to data kiedy była w serwisie? następna niewiadoma to zasilacz bo jest napisane Output DC : 175 W ale gdy konsola jest włączona to zasilacz świeci się na pomarańczowo i tu też pytanie , bo chciałem sprawdzić czy to w wersji Jasper i załączyć na zasilaczu kumpla 150 W i jeśli by się okazało że to Falcon to coś się stanie z konsolą przez ten słabszy zasilacz?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    1 osoba to lubi.
  4. franek dolas

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
  5. franek dolas

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    wyglądem gniazda można na 100% określić wersje płyty głównej? Bo ta data jest dziwna na falcona - 2010-01-29 : Service Date

6. omega_pl

omega_pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    PRG
    Bo to data serwisowania a nie produkcji :D

7. franek dolas

Polubienia: