1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak microsoft banuje konsole szybka pomoc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez mati1103, Czerwiec 9, 2010.

1. mati1103

mati1103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    cześć wiem że już były takie tematy ale błagam was napiszcie mi jak microsoft banuje konsole czy jak się ją odłączy od neta to mogą dalej zbanować czy jak to działa prosze o szybką pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawidek295

dawidek295 Xbox One Xbox One

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    SW
    jak podłączysz do neta jesteś oflagowany chyba że masz xtreme LT albo szczęście zależy
    a jak już cie oflagują to nawet nie musisz być podpiety do neta tylko automatycznie przy fali banow BAN

4. TomalasPL

TomalasPL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    wwa
    Ale jak nie będziesz miał podłączonej to bana nie dostaniesz bo nie ma ci jak o tym info przesłać. Jak sie podepniesz to dopiero wyskoczy komunikat że jesteś zbanowany.

5. BCG-pl

BCG-pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    na bank. zbanuja mu konsole offline. wez sie w ogole nie wypowiadaj jak masz taka wiedze.
    MS banuje konsole za przerobiony naped. wystarczy ze raz sie z takim podlaczysz i mozesz miec bana od razu lub przy kolejnych polaczeniach. jesli masz szczescie to mozesz uniknac bana chociaz wdg mnie nie na dlugo. do tego podobno najnowszy ixtreme LT jest nie do wykrycia ale MS teraz prawie nie banuje i to sie okaze przy nastepnej "fali banow". jesli nie laczysz sie z internetem to masz 1000000% pwenosc ze bana nie dostaniesz.

6. mati1103

mati1103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki bo mam kłopot nie z przerobionym napędem ale z tym że kolega zgłosił do microsoftu skarge mówił ten koleś że konsole mojego brata zbanują i nie wie co ma robić nie chce mieć zbanowanej konsoli dlatego wystarczy odpiąć konsole od neta i nie banują ???

Wczytywanie...

Poleć forum