1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak można zmaieniać się konsolami?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez acun, Luty 5, 2012.

1. acun

acun Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chodzi mi o to , że chcemy się z jedną osobą z forum zamienić konsolami ale nie mamy pomysłu jak to zrobić obydwoje boimy się , że się oszukamy , że będzie jakiś przekręt. Jest jakiś portal w stylu allegro ale do zamieniania się? Albo czy jest taka oferta kurierska , że kurier przyjeżdża daje mi paczkę sprawdzam przy nim czy to jest to i daje mu moją paczkę i on odwozi ją do nadawcy.Mieszkamy daleko siebie i nei możemy wymienić się osobiście.

2. Lotnik421 Xbox One

3. megatomik

megatomik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Portal gametrade, giełda gier, konsol, akcesoriów, gry używane, gry nowe . Tak jest taka oferta u kurierów (można poprosić o sprawdzenie zawartości przed potwierdzeniem odbioru). Ja swojego Xbox'a mam dzięki zamianie za moje wii z pewnym człowiekiem. Wymiana wyglądała tak że ja wystawiłem swoją konsolę na allegro za 1zł (on to kupił), wysłał mi xbox'a, a jak doszedł do mnie klocek to od razu wysłałem swoje wii.

4. gremlin112

gremlin112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hehehe czyli jedna osoba jak by nie było musi się poświęcić :D A nie lepiej wystawić obie aukcje na raz ty kupujesz i on naraz tylko wpiszecie że aukcja tylko dla tego użytkownika żeby ktoś inny nie kupił :D Wysyłacie w tym samym czasie potwierdzenie nadania paczki i sprawdzacie przy kurierze ale nie bierzcie ceny 1zł tylko cenę konsoli na jaką ją cenisz bo jak ktoś cie oszuka to masz dowód że kupiłeś za 500zł a nie za 1zł bo przyzna się do winy i odda ci przysłowiową 1zł :) Pilnuj się i rób to tylko przez allegro jak się boi to coś kręci i tyle :)

5. acun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zamiana xboxa

ale to ja się boje

6. gremlin112

gremlin112 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No wiesz ja tam nikogo nie oskarżam :p

7. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
  8. acun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Xbox 360

ta strona bubler nie działa

9. Strus

Strus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Boisz się - nie wymieniaj się. Zawsze po fakcie możesz iść na policję, będziesz miał wszystkie dane oszusta przecież.

10. rumcajsor13

rumcajsor13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Nysa
    Zaryzykuj może akurat trafi ci się "okaz"

11. misiek12m

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    A faktycznie, wprowadzają jakieś zmiany i strona jest chwilowo nieczynna. Więc wymień się poprzez gametrade i po problemie
    Sent from my HTC Desire using Tapatalk

12. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    Nie ma ryzyka nie ma zabawy...a tak serio to czemu każdy w tym kraju zakłada że ktoś go chce oszukać...i jak ma być dobrze.

13. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Bo świat to nie bajka i ludzi którzy chcą "cię" oszwabić albo zrobić w bambuko pełno :p jak będziesz beztrosko podchodził do innych, z pełym zaufaniem, to uda ci się raz, dwa, uda ci się nawet i 100 razy, ale i tak w końcu trafisz na kogoś kto to wykorzysta - dodatkowa ostrożność zmniejsza prawdopodobieństwo oszustwa i według mnie jest conajmniej wskazana. A rady w stylu, nie ma ryzyka, nie ma zabawy zachowaj dla siebie, bo szczerze powiedziawszy, są one g***o warte!

Co do założyciela tematu : Sprzedawaj przez allegro - jako, że zakup przez allegro jest umową wiążącą prawnie, a co za tym idzie - jak ktoś cię oszuka, to spokojnie możesz iść na policję. Dane drugiej osoby będziesz miał z allegro, więc nie powinno być problemu. Tylko nie sprzedawaj za 1zł, tak jak napisał tutaj jeden z kolegów. Polecam też prowadzenie konwersacji poprzez wiadomości allegro, a nie prywatną pocztę.

14. acun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    allegro

ale nasze zestawy konsol są warte około 1500zł wiec jak za tlye je wystawimy sobie nawzajem to bedziemy muieli zapłacić 45zł prowizji ;/

15. acun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    allegro

a wlsciwie nawet wiecej niz 1.5k

16. n1000

n1000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znajdź kogoś zaufanego, sprawdź jego posty, opinie na jego temat

17. misiek12m

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Już ci napisałem rozwiązanie! Z czym masz jeszcze problem? Gametrade. Proste. Rejestrujcie się, wystawiacie i wymieniacie... Umowa taka sama jak w przypadku allegro, ebay czy innych i może być podstawa do roszczeń prawnych. koniec tematu

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

18. acun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale na gametrade jest tylko dodaj grę na wymianę nie ma dodaj sprzęt czy cos takiego

19. acun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak mozna wystawić konsolę bo ja tam widzę tlyko jak wystawic gre. I jak można zostać zaufanym użytkownikiem?

20. materac48

materac48 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rybnik
    na gametrade nie jest obowiazkowe potwierdzenie danych poprzez list, mozna potwierdzic poprzez przelew (1zl bodajze)
    wiec albo gametradei potwierdzacie najpierw dane przelewami albo allegro i tracisz tam okreslona sume, zalezy za ile wystawisz. jesli mialbym sprzet za ponad poltora kola to bym nei zalowal a allegro tych 50zl.

21. acun

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ale ja nie mam tego półtora koła

Wczytywanie...

Poleć forum