1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak na tę chwilę poprawnie nagrać grę na xbox360?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dre4mer, Lipiec 14, 2016.

1. dre4mer

dre4mer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć. Zdaję sobie sprawę, że takich tematów jest mnóstwo. Jednak nie jestem do końca przekonany który wybrać i którym się kierować. Jeśli chodzi o to, jak nagrać gre na xbox360 na chwilę obecną w 2016 roku? Czy ten poradnik:
    http://xboxforum.pl/threads/nagrywanie-gier-pod-lt-3-0.87388/ będzie dobry? Czy może po prostu wypalić plik gry na płytę? Poradników pełno a jednak może jest jakiś prosty sposób?

2. Lotnik421 Xbox One

3. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    308
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Innego sposobu Indianie nie wymyślili. Ten poradnik jest jak najbardziej poprawny i nim się kieruj.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

dre4mer lubi to.
  4. dre4mer

dre4mer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki. A jeszcze mam pytanie. Czy muszę mieć specjalną nagrywarkę do tego? Czy po prostu mogę użyć mojej zwykłej zewnętrznej nagrywarki Samsunga?

5. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    308
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Gry xgd2 nagrasz zwykła nagrywarka. Do xgd3 zalecany jest ihas rewizja b lub rewizja Eu.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

dre4mer lubi to.
  6. dre4mer

dre4mer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okay czyli moja gra jest na xgd3 więc mogę zapomnieć o poprawnym nagraniu zwykłą nagrywarką? Pytam bo chciałem nagrać koledze znajomego grę. Ale trochę mi szkoda na nową nagrywarkę by tylko nagrać tę grę.

7. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Pytasz się 3 razy o to samo... Wyżej Ci napisał że nie nagrasz poprawnie zwykłą nagrywarką gier XGD3.

dre4mer lubi to.
  8. dre4mer

dre4mer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W porządku, sorka może faktycznie o dwa razy za dużo. ;) Dzięki za info.

Wczytywanie...

Poleć forum