1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak na wersję alfa to Road Redemption wygląda lepiej niż przyzwoicie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 5, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Nowy zwiastun tej produkcji powinien uspokoić wszystkie osoby, które wsparły ją w czasie kampanii na Kickstarterze - zapowiada się naprawdę fajna gra!

Road Redemption to projekt będący duchowym następcą kultowego Road Rash, który w połowie ubiegłego roku został sfinansowany przez fanów podczas zbiórki na Kickstarterze i który wszedł niedawno w fazę alfy. I od razu trzeba przyznać, że jak na tak wczesny etap produkcji gra już teraz prezentuje się naprawdę nieźle, co możecie sami sprawdzić na poniższym zwiastunie.

Z tego co tu zobaczyłem, to studiu DarkSeas Games udało się nie tylko dobrze oddać poczucie prędkości, ale i same batalie z innymi motocyklistami wyglądają tak, jak można by się tego spodziewać po duchowym spadkobiercy Road Rash. Dorzućmy do tego opcję split-screena (prawdopodobnie aż do 4 osób) i wygląda na to, że Road Redemption może być całkiem fajną, relaksującą produkcją, która znakomicie sprawdzi się chociażby podczas domowych imprez.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Kiedyś była podobna gra na PS2 gdzie jechaliśmy motorami i się laliśmy miedzy sobą :)

4. d2darkness

d2darkness Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    No właśnie ja kojarze taką gierkę za młodych lat, było to w czasach dooma może ktoś wie o co mi chodzi ?
    Chętnie obczaił bym jeszcze raz ten tytuł.

Dobra, to jest to czego szukałem :)

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    3 razy uzyto nazwe road rash. 2 w poscie autora 3 raz na filmiku...

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum