1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak nagrac aktualizacje

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez bugatti415, Listopad 17, 2009.

1. bugatti415

bugatti415 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Mam problem z nagraniem pliku aktualizacji konsoli na plyte.Nie wiem czy przed nagraniem trzeba go rozpakowac czy nie.Ja rozpakowalem i nagralem folder z nazwa pliku jak na stronie xbox.com programem nero express jako dane cd,bo nagrywalem na plycie cd.Po wlozeniu do konsoli otzrymalem info ;dysk z roznymi materialami.Jak i czym nagrac zeby mozna bylo zaktualizowac konsole z plyty.:(Prosze o krok po kroku.Jestem w tym zielony.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Damian1010

Damian1010 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ma bys folder systemuptade rozpakowany wkladasz plyte wyl i znow wl i kosnola przy wlanczaniu powinna znalesc aktualizacje

4. bugatti415

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    tak wlasnie robie,ale u mnie wyswietla sie dysk z roznymi materialami i nic

5. tinOFbeer

tinOFbeer Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Breslau
    sprobuj wlaczyc autoodtwarzanie w ustawieniach konsoli, mi pomoglo przy aktualizacji z pena

6. bugatti415

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Świdnica
    Autoodtwarzanie mam wlaczone i dalej DYSK Z ROZNYMI MATERIALAMi.Odpalam z plyty bo pendrive nie mam.Plyte napewno nagralem dobrze bo postepowalem wedlug instrukcji na xbox.com.pl.Do tej pory mialem avatary,ale sciaglem gta4 liberty city episode i tam byla wymagana aktualizacja po ktorej nie mam avatarow a gry i tak nie moge uruchomic bo ciagle pyta czy aktualizowac.Aktualizuje sie ,wylacza,wlacza i dalej pyta czy aktualizowac.Co z tym zrobic ?

7. tinOFbeer

tinOFbeer Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Breslau
    Pobierz inna aktualizacje i lepiej pozycz pena jak nie chcesz niszczyc plyt. Takie problemy byly juz opisywane na forum.

8. bycun

bycun Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siemka,jestem nowym uzytkownikiem i mialem ten sam problem.sciagnalem aktualizacje,zgralem na pena i nie moglem zainstalowac.meczylem sie pare godzin.wkoncu zarejestrowalem sie tu i...jest!!!działczy!!!zrobilem tak jak kolega powyzej radzil-po prostu nie pozwalac zeby konsola sie sama restartowala.ja wlozylem pena z aktualizacja i wylaczylem konsole za pomoca pada.za chwile wlaczylem ja ta sama droga i znalazlo aktualizacje z pena.zainstalowalem i gierka poszla.pozycz od kogos pena lub kup jakis o malej nawet pojemnosci,aktualizacje zajely okolo 80 mega no i moze sie przyda na przyszlosc

9. peja101

peja101 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    100-lica
    Jak nagrać z pendrive:
    1)Sformatuj pendrive na fat32
    2)Ściągnij i wypakuj paczke z Xbox.com | Home
    3)NIE WOLNO CI ZMNIENIAĆ STRUKTÓRY FOLDERÓW
    4)Wrzuć na pendriva(na pendrivie nie może być innych dancyh)
    5)Podepnij pendrive
    6)Wyłącz konsole i postepuj zgodnie z instrucjami pojawiającymi się na ekranie.

Życzę powodzenia

Wczytywanie...

Poleć forum