1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak nagrac gre (przerobiona konsola)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez danieltp, Wrzesień 12, 2011.

1. danieltp

danieltp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jak widać jestem "świeżakiem", szukałem na forum i nie znalazłem, mam taki format plików jak na obrazku http://img849.imageshack.us/img849/6397/dirtx.jpg .
    Wiem jak nagrac format ISO, ale więcej "kopi zapasowych" :D jest właśnie w takim formacie jak pokazłem w obrazku.
    Prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    zaznaczasz plik który tam ci pasuje, dajesz prawy klawiszem myszki i zaznaczasz wypakuj pożniej skanujesz abgx360 plik z rozszeżeniem .iso i nagrywasz jednym z programów clonecd lub imgburn i szybkość nagrywania najlepiej x2.4 lub x4 chyba ze masz dobra nagrywarke to ile płyta ma max dozwolone

4. danieltp

danieltp Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    thx :) juz wiem :) , można zamknąć.

5. piko37

piko37 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec
    Następnym razem proponuje pokombinować i POMYŚLEĆ!!!! a nie forum zaśmiecać bo się myśleć nie chce

Wczytywanie...

Poleć forum