1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak nagrać gry na xbox 360 krok po kroku?! ;> Dla zniedołężniałych ;/

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez HardStyleShe, Październik 30, 2012.

1. HardStyleShe

HardStyleShe Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kilka dni temu stałam się szczęśliwą posiadaczką Xbox'a 360 Elite z przeróbką.. Niestety nie mam bladego pojęcia jaka jest to przeróbka ;/ oraz gdzie mam szukać takiej informacji..
    Zapewne w necie jest milion takich postów jak ten, jednakże nie mam już siły szukać, bo każdy pisze co innego i nic z tego nie wynika ;/ Moje pytania są takie:
    -Czym różnią się przeróbki iXtreme LT, LT2.0 i LT 3.0?
    -Co to są gry XGD2 i XGD3? Czy chodzi gry pod LT 2.0 i LT 3.0??
    -Jakim programem nagrywać gry??
    -Co oznacza, że gra jest w systemie PAL, albo żeby działała trzeba ją przerobić na WAVE4 360WavesPatcher'em?
    -Na co muszę zwrócić uwagę nagrywając i ściągając gry, aby wszystko było ok??
    -Po co ten abgx?

Jestem zielona w tym temacie w ogóle nie mogę pojąć tego wszystkiego ;/ Wiem tylko tyle, że mam napęd Philips-Benq i że jest przerobiona bo posiadam takową kopię gry i działa oraz, że nie zamierzam podłączać konsoli do neta.. ;] Liczę na szybkie odpowiedzi.. bo nie wiem co mam ściągać :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. mustangx

mustangx Banned

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowy Sącz
    1. LT 3.0 to najnowsza przeróbka i działają na niej wszystkie gry .
    2. XGD2 i XGD3 to są zabezpieczenia gier . XGD3 posiadają wszystkie te nowsze gry .
    3. ImgBurn
    4. PAL to znaczy ze jest to europejska konsola i gry PAL ze działają na tej konsoli .
    5. Żeby obraz nie był uszkodzony, ani nic .
    6. ABGX sprawdza obraz gry i tworzy obraz .dvd do nagrania .

Jaką masz tą kopie gry ?
    są dwa sposoby którymi sprawdzisz , albo włącz w ABGX skanowanie tej kopii co masz , albo pobierz gre i spróbuj nagrać pod LT 3.0 i LT 2.0 zobaczysz po którym nagraniu gra bedzie działać .

Wczytywanie...

Poleć forum