1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak nagrać gry na xboxa 360 slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Corexx98, Wrzesień 20, 2013.

1. Corexx98

Corexx98 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam przerobionego xbox 360 slim 4gb na rgh.Więc proszę o szczegółową instrukcje jak mam sobie na niego nagrać jaką grę.Oraz chciałbym żeby była łatwa do zrozumienie dla mnie (jeśli chodzi o konsole wiem bardzo mało).Proszę uwzględnić na co mam nagrywać gry Pen Drive (ma trochę mało pamięci).Jak mam je nagrać i wrzucić na xbox czy muszę mieć dysk w xboxie żeby w nie grać ( bo mam tylko 4gb pamięci)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    tu masz opisane jak przerobić gry na rgh XboxForum.pl - Największe Polskie forum o konsolach Xbox One, Xbox 360 i Xbox pod-jtag-104943/ i poczytaj jeszcze to http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-jtag-rgh-poradnik-uzytkownika-v1-8-a-145552/ i najlepiej zaopatrz się w jakiś dysk zewnętrzny na trzymanie gier

4. Corexx98

Corexx98 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale żeby grać z save to musze dokupić pamięc do xboxa ??

5. Corexx98

Corexx98 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możesz jeszcze raz wrzucić pierwszy link bo to tylko przekierowuje mnie na forum

6. mariusz1190

mariusz1190 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    w-wa
    http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-wypakowanie-bad-konwertowanie-obrazu-gry-pod-jtag-104943/ , na sajwy wystarczy Ci te 4 gb co masz

Wczytywanie...

Poleć forum