1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak Nagrać (GTA V) HELP![lt 3.0]

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piozbl, Listopad 13, 2013.

1. piozbl

piozbl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Wiem że może jest dużo tematów z nagrywaniem gier i GTA V ale nie umiem znaleźć jednego i drugiego.

Mam Xboxa 360 lt3.0 , 2 płyty DVD+DL , Pendrive 16 GB , i zwykłą nagrywarkę LG DVD RW AD-7200A ATA Device

Chciałbym nagrać GTA V na zwykłej nagrywarce tak żeby dało się zainstalować GTA V na pendrive i żeby to wszystko działało.
    *jest jakiś sposób? na dobre nagranie tej gry?
    *co to za trik z mp3?
    *czy GTA 5 ma CIV?
    Czytałem że 1 DVD trzeba zgrać na dysk a DVD 2 mieć w napędzie
    Proszę o pomoc i jakieś instrukcje jestem zielony i potrzebuję mieć GTA V!

i proszę nie pisać odpowiedzi typu:
    -Kup sobie oryginał
    -zainwestuj w inną nagrywarkę

Z góry dzięki!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Samurai

Samurai Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lubin
    Ad1.Oczywiście , nagrywasz DVD1 tak jak każdą gre.
    Ad2 Umożliwia on granie z grą zainstalowaną na dysku po prostu przed odpaleniem gry włączasz z pendrive jakąś piosenke i włączasz gre(piosenka ma lecieć) po chwili wyłączasz piosenke.Eliminuje to błąd z autoryzacją dysku.
    Ad3 Nie ma

Chodzi o to , że to co ma być na DVD2 możesz wrzucić na pendrive i bez marnowania płytki zainstalować na dysku w konsoli , ale możesz zrobić też to w klasycznej wersji czyli nagrać obie płytki i też będzie działało.

Pozdrawiam :)

1 osoba to lubi.
  4. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nagraj clonemcd z pliku .dvd szybkość x2.4.
    Trick z mp3 polega na włączeniu na xboxie mp3 póżniej gry. Dzieki temu trickowi możesz grać z dysku bez błędu autoryzacji.

1 osoba to lubi.
  5. piozbl

piozbl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki jesteście WIELCY!

Wczytywanie...

Poleć forum