1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak nagrac PES 12 pomocy!!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Pershing666, Marzec 2, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Pershing666

Pershing666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Witam spalilem juz 3 plyty. Gra sie normalnie nagrywa tylko ze jak daje ja do xboxa to mieli ja przez chwile a zaraz pojawia sie nierozponana plyta
    Prosze o pomoc z gory dzieki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    mieć lt przynajmniej 1.9 i dash 13xx przeskanować abgx 360 i nagrać może używasz tanich płyt dlatego lub nie nagrywasz 2x/2.4 lub zle ustawiony imgburn

4. Pershing666

Pershing666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    plyty uzywam platinum bo na verbatim sie zawiodlem a kazda gre mam juz na platinum
    mam Lt 2.0 albo 1.9 dokladnie niewiem ale fifa 12 jak i UFC 3 dziala noramlnie niemam tego nowego dasha metro czy jak to tam sie zwie i niemam tez cichej aktualki

5. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    A kysz do innego działu. LT lub ISO.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.