1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak nagrać ściągniętą grę?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez HaKKuN, Marzec 1, 2010.

1. HaKKuN

HaKKuN Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Elbląg
    Witam! Tak jak w temacie nie wiem jak nagrać ściągniętą z internetu grę na xbox 360, np. Dragon Age: Początek mam te płyty Verbatim ale nie chcę źle nagrać żeby jej nie stracić i moje pytanie to: czy macie jakiś link do poradnika gdzie jest opisane jak nagrywać płyty, bo ja nie wiem jak się za to wziąć, np. nie chcę przez przypadek nagrać gry wave 4 gdy mam xbox 360 wave 3.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dsdantee

dsdantee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
  4. dawid320

dawid320 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    http://xboxforum.pl/iso-f31/ - wszystko masz tutaj.

Najpierw trochę poszukaj. Nie licz od razu na gotowe na przyszłośc.

Też jestem na tym forum z 4 dni i nawet jeszcze XBOX-a nie mam, a wszystko to forum mnie nauczyło - wystarczy chcieć, wszystko pisze :)

Wczytywanie...

Poleć forum