1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak nagrac wkoncu ta gre

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez bartex85pl, Październik 20, 2007.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. bartex85pl

bartex85pl Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czesc !!
    jestem tu nowy , i mam problem z wypaleniem gry ktora sciagnelem z neta (two word) robilem juz chyba wszystko!!
    ona jest juz w iso, jak nagram to komp odczytuje tylko dwa piliki audio_ts i video_ts tak jak inne gry ktore mi normalnie dzialaja wiec myslalem ze jest juz ok ale jak wloze gre do konsoli to pisze to samo jak bys wlozyl do kompa "to play this disc, put it in an xbox 360 console" pomoze mi ktos :'(

2. Lotnik421 Xbox One

3. aaaqqq111

aaaqqq111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Odp: jak nagrac wkoncu ta gre

odsyłam cię do wątku :

http://x360iso.org/index.php?topic=7.0

czytaj dokładnie a ten watek zamykam!!!

Wczytywanie...