1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak nagrać

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Grund, Luty 17, 2012.

1. Grund

Grund Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Potrzebuje pomocy. Nie mam nagrywarki iHas, mam płyty omegi, i chciałbym wypalić grę z XGD3 w CloneCD (dlatego, że mi nigdy omeg nie zepsuł, a IMGBurn tak) i nie wiem który poradnik mogę zastosować?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
  4. Grund

Grund Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Sposób wypalania od tamtego czasu sie nie zmienił? mam LT 3.0 i dash 13604

5. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Nie, tak samo się nagrywa

6. Grund

Grund Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wypaliłem płytę w CloneCD i dlaczego jak ustawiam prędkość 2,4 przeskakuje na 4,0? Kiedyś z 2,3 płyty wypaliłem na prędkości 2,4, ale albo CloneCD było w starszej wersji, albo płyty były inne.
    I na płycie są dziwne plamy.
    Coś w tym stylu: http://forum.cdrinfo.pl/attachments...-plamy-na-nagrywanych-plytach-plyta_plama.png
    Tylko w jednym miejscu jest takie skupisko, tylko raczej nie kropeczek tylko takich kreseczek na 1cm. I na końcu płyty jest taka kropa. Płyta jest lipna bo to Omega?
    Czy za duża prędkość wypalania, a może nagrywarka powoduje takie skazy?

7. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Nie wiem jak jest w clonie ale jak w imgburnie przeskakuje predkość to nagrywarka albo płyta nie obsługuje tej prędkości, więc może dlatego. Na omedze, zwykłej nagrywarce i prędkości x4, wątpię że wypalisz gre :)

8. mario1500

mario1500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Zmień płyty. Omega to chyba najgorszy badziew. Już dużo lepsze są maxwell - jeśli już żyłujesz na płytach.

9. Grund

Grund Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wypalić wypaliłem, tylko raz ze trzeba 2 razy włożyć płytę aby była odczytana w Dashu, a dwa, że niekiedy wywala "wytrzyj płytę sciereczką" (coś w tym guście) i jak na takie lipne płyty jest za duża prędkość i to może być problem. I na płycie po wypaleniu są różne skazy, przed wypaleniem płyta była czysta.

Ktoś tam polecał Platiniumy, więc pewnie w Platiniumy zainwestuje. Chyba że Maxelle są jeszcze lepsze od Platinium?

10. Rafau666

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Mój laptopowy palnik spalił mi z 10 platinumów :). Inwestuj w verby, masz praktycznie 100% pewności że nagrasz

Wczytywanie...

Poleć forum