1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak nagrywać gry demo na pendrive.

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez sweeterek, Sierpień 15, 2012.

1. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Z góry przepraszam jeżeli nie w tym dziale,ale nie wiedziałem pod ,który dział to wrzucić(jak dla mnie dawniej forum było bardziej przejrzyste).
    Poszukuję poradnika w ,którym będzie opisane jak nagrać demo na pendrive,znalazłem tu temat na forum ale odnośnik nie działa http://xboxforum.pl/gry-12/x360-demos-dema-na-x360-zakaz-postow-bez-linkow-397/,w google też połowa linków nie działa.
    Zarzuccie jakimś linkiem,z góry dzięki.

Wczytywanie...

Poleć forum