1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak nagrywać gry lt 3.0 na lt. 2.0?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adamo1990, Wrzesień 1, 2012.

1. adamo1990

adamo1990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam Serdecznie jestem świeży w tematach xbox i chciałbym się dowiedzieć krok po kroku jak można nagrywać na płyty gry lt 3.0 tak żeby działały pod lt 2.0 Najlepiej żeby było napisane jak dla tłumoka totalnego( mam zwykłą lapkową nagrywarkę). Nagrałem co prawda gta iv i śmiga jak burza ale jak chciałem nagrać ghost recon future soldier to owszem nagrało ale potem na konsoli ją czyta lecz prosi o aktualizację. Także proszę o 3 rzeczy

1.Jak nagrywać gry lt.3.0 tak żeby działały na lt 2.0
    2.Jak nagrywać gry lt 2.0 tak żeby śmigały na lt 2.0
    Ew.3 Jak zrobić aktualizację konsoli (chyba dashboardu tak mi się wydaje) Z pendrive.

Z góry dziękuję

ps. próbowałem nagrywać z poradnikiem przez imgburn i abgx360 gui ale skończyło się jak wyżej napisałem.

jeśli dashboard to interfejs główny to 2,0,13604,0

A przy aktualizacji nie usunie mi przeróbki?

Mój mail to adamcegielka1@wp.pl. Proszę o jakąś pomoc.

Brat mi tylko powiedział że to lt. 2.0 i tyle. Czyli gra jest dobrze nagrana i wystarczy tylko upgrade dasha? Czy jednak tylko lt.3.0? Bo tam w abgx wyskakiwało że 12 sectors of topology is blank. to znaczy że gra zrobiona jest pod 2.0 czy nie? tzn dogrywanie topologii do gier jest wymagane do gier nagrywanych pod lt 3.0 czy lt 2.0? Po kolei bym prosił o napisanie jakiegoś poradnika z linkami do programów jakie są potrzebne (mam abgx ,imgburn i ten backup creator czy coś takiego.)

Wczytywanie...

Poleć forum