1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak nagrywać gry na Xboxa 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Driver76, Październik 18, 2012.

1. Driver76

Driver76 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.
    Przepraszam że zadaje dziwne pytania,ale jestem nie w temacie.Chciałbym kupić dla córki Xboxa(mała jest w 1 klasie).Znalazłem Arcade jasper z lt3.0 dashboard METRO.Z racji że gry drogie itd....Ale z tego co poczytałem to potrzeba nagrywarkę dokupić?Czy może uda się nagrać gry na lapku??Mam Acera z multi dl!Sam zagrałbym w F1 2012pl.Miałem pleya2 i fajnie się nagrywało.A w Xbox czarna magia.
    Proszę o zrozumienie i pomoc.Bo niewiem czy kupować Xboxa.

Info Staraj się nazywać tak tematy aby odzwierciedłały problem w nim zawarty// Laki88

2. Lotnik421 Xbox One

3. wolak

wolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    zależy jaka wersja dashbordu jeżeli jest najnowsza to trzeba kupic nagrywarke ihas i adapter do tego laptopa żeby móc nagrywać gry jeżeli jest starsza to każda innna nagrywarka może sobie poradzić z resztą są tutoriale jak nagrywać gry

4. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    no skoro chce grać w f1 2012 to chyba logiczne że będzie mieć najnowszy dashboard ? nagrywarka potrzebna do fify 13,dragon's dogma,dirt showdown,forza 4

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jeśli nie zależy Ci na grze online to zrób RGH i nie baw się z nagrywaniem płyt tylko wrzucaj wszystkie gry od razu na dysk twardy i graj.
    Trochę dłuższe do ogarnięcia niż nagrywanie ale jak już się nauczysz to czas wgrywania ok 4 szt. ściągniętych obrazów wynosi tyle samo czasu co nagranie jednej płyty na LT 3.0

6. ...:::Anarkad:::...

...:::Anarkad:::... Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    191
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Odp: Trudne pytania!!!

dokładnie, nie musisz sie martwić żadnymi zabezpieczeniami które ms bedzie szykowac na piratów, na rgh można grac online ale tylko w gry które obsługują system link (lan)

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum