1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak nagrywać gry?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Voltaire, Październik 27, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Voltaire

Voltaire Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Jakieś 3 miesiące temu zakupiłem przerobionego xboxa. I mam takie pytanie jak nagrywać na niego gry? Widziałem mase poradników itd., ale nie wiem czy ja mam dobry napęd, bo ściągnąłem fife13 wazaca 8.1gb, a płyta 8.5gb ma poniżej 8gb. I co tutaj zrobić. Wybaczcie, że proszę was o to, ale chciałbym sobie pograć.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
  4. Lluc

Lluc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam,mam problem z abgxem,otoz chodzi o to ze nie przerabia on wogole z lt 2.0 na 3.0 i nie tworzy pliku dvd,jaka moze byc tego przyczyna? konfiguracja jest na pewno dobra,sprawdzalem chyba ze 100 razy

5. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
    Są tematy dotyczące nagrywania gier pod LT 3.0/2.0 oraz wiele tematów w których możecie znaleźć odpowiedź na Wasze pytanie. ZAMYKAM

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum