1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak nagrywać starsze i nowsze gry na LT 2.0

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez sweeterek, Październik 13, 2011.

1. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Panowie mam pytanie,potrzebuje pilnie odp,bo jutro biore się za nagrywanie.
    1.Jak poznać czy gra jest XGD3 lub XGD2 ?
    2.Rozumiem że XGD3 nagrywam poprzez Clone CD,tak jak w poradniku,ale co z grami na XGD2 czyli np PES 2012 ? Sprawdzać abgx czy normalnie CLONE CD ?
    3.Co z innymi grami typu Forza4 i tak dalej,sry za pytania które napewno padały wiele razy,ale nic nie znalazłem,a przynajmniej nie tego czego szukałem :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak najlatwiej poznac ? Po wielkosci pliku iso. XGD 2 ma 7.29GB ( ewentualnie 7.05, ale wtedy nalezy go przepuscic przez abgx i bedzie mial 7.29 ) a XGD 3 8.13GB

4. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    A po tym całym layerbreak też chyba da się rozpoznać,bo zauważyłem że PES 2012 ma LayerBreak=1913760 a np GoW3 ma LayerBreak=2133520 ?
    A z nagrywaniem jak ? Chodzi mi o XGD2,czy go tam przepuszczać przez ABGX a potem nagrywać clonem czy nie pieprzyć sie i odrazu w clone dawać ?

5. skrzydel5

skrzydel5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bytom
    ABGX nie obsługuje XGD3. Nagraj za pomocą CloneCD z prędkością 2-2.4 .

6. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pewnie, ze po layerbreaku tez widac, ale chyba latwiej i szybciej zorientowac sie po wielkosci pliku iso :)
    XGD2 zawsze warto przepuscic przez abgx z ustawionym Verobisity Level na 3. Poki co XGD3 jest nieobslugiwane przez abgx

Wczytywanie...

Poleć forum