1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak nazwać to co niby jest wyszukiwarką na forum

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ostrynski, Grudzień 15, 2009.

1. ostrynski

ostrynski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ludzie ilekroc cos wpisujemy w wyszukiwarkę wyskakuje nam milion tematow tylko nie to co trzeba ,a jak napiszesz ze nie mozesz czegos znalezć to zaraz masz jeszcze wiecej odpowiedzi od tych madrych forumowiczow co to wszystko wiedza ,napiszesz cos w zlym temacie bo tylko tak mozesz doczekac sie odpowiedzi to wielcy moderatorzy daja warny i ostrzeżenia .
    mam prozbe do tych wielkich moderatorow zróbcie porządek na forum i w wyszukiwarce a potem dawajcie warny i ostrzeżenia ludziom za swój bałagan na forum.:ban:whistle:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Tylko, że bałagan robią ludzie, którzy nie szukają

Po za tym wystarczy wejść w szukanie zaawansowane => zaznaczyć żeby szukać tylko w nazwach temat a nie postach i zobaczysz że będzie lepiej

P.S. jednak wyszukiwarka to prawda do najlepszych nie należy

4. lXBOXl360l

lXBOXl360l Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zgadzam sie, na tym forum wyszukiwarka jest do bani

5. nasciturus

nasciturus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    I dodam "trzy grosze".
    Dlaczego notorycznie są zamykane tematy?
    Ktoś zakłada wątek, jest kilka odpowiedzi (najczęściej szczątkowych), człowiek chce coś dorzucić a tu temat zamknięty. I to najczęściej przed upływem 48h od założenia!
    Rekordowy jaki znalazłem zamknięto przed upływem 12h!!!
    O co tu biega? Jak wyszukiwarka ma działać jak znajduję 5 wątków na jeden temat ale wszystkie są zamknięte? Boję się założyć kolejny bo zaraz go zamkną nie doczekawszy odpowiedzi na pytanie.
    Przepraszam za wyrażenie, ale "burdel" na tym forum jest trudny do opisania.
    Jestem tu od dwóch tygodni codziennie i nadal odszukać coś jest mi tutaj niezwykle trudno.
    Rozważałem nawet wpłatę jakiejś kwoty na rozwój tego forum ale zaczynam wątpić czy jest sens.

6. Pooorebl

Pooorebl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Sensu nie ma (@up)
    To prawda, cały czas lecą warny za to że się czegoś próbowało i się nie udało z tego powodu ,że to czego się próbowało jest do bani!

7. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Wątki są wywalane wówczas, jeżeli już były odpowiedzi. Nie będziemy pozwalać na to, aby 10x dziennie powstawał wątek o tym samym. A potem forum zamiast 100wątków ma 1000wątków z czego 900 jest niepotrzebnych... Weźcie też to pod uwagę

8. Pooorebl

Pooorebl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No ale skąd mam wiedzieć, że ten wątek już był, kiedy w wyszukiwarce wpisuję (to jest przykład) "drukarka" a wyskakuje mi który papier jest najlepszy, za to jeśli w pisuję "papier" wyskakuje drukarka

9. kacper9507

kacper9507 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
  10. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Tak jak napisał pablo wyszukiwarka nie jest idealna ale jak się wybierze zaawansowane i ograniczy do tytułów a nawet można przeszukać tylko jeden dział to da się wszystko znaleźć. Tylko niektórym się nie chce a potem najłatwiej zwalić winę na złą szukajkę.

nasciturus - możesz podać przykład 5 tematów o tym samym wszystkie zamknięte i nie wyjaśnione w pełni??

11. kacper9507

kacper9507 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Aha mi daliście 2 ostrzeżenia te same za nieprawidłowy temat i niby to osunęliście ale to jest tam dalej i przez to mam BANA NA FORUM !!!

12. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ja bym proponował żeby zamiast zacząć od wyszukiwarki to na początek przejrzeć tematy przyklejone w poradnikach lub w głównych działach.
    no i faq tez sie kłania. a nie wpisujemy "wave" wyskakuje nam 100 temtów z czego jeden na temat nie chce nam sie szukać to piszemy bzdurny nowy post.

13. nakoz

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Masz warna ode mnie za odświeżanie tematu po godzinie 2-go za to że nachalnie szukałeś gry po polsku która nie wyszła w tym języku, 3-ci za złamanie regulaminu sb i 4-ty za temat o mw2 gdzie pytałeś o split screen. Nie dostałeś warna 2 razy za to samo. Twoje mało odkrywcze tematy są nadal po to żeby ktoś kto wreszcie opanuje wyszukiwarkę wiedział że to już było i nie łapał kolejnych warnów. Nawet jak byśmy usunęli tematy to warny ci zostaną. Poza tym z tego co widzę jesteś jednym z geniuszy którzy tworzą posty o treści - dziękuję, więc nie zdziw się jak kiedyś i to zostanie potraktowane jako spam.

14. kacper9507

kacper9507 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    HAHA jakoś jak jeszcze nie miałem zbanowanego konta to pisało mi że mam 2 ostrzeżenia za to samo i pisaliście do mnie że to jest z kasowane to jedno ostrzeżenie ale nie było !!!

15. nakoz

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Kto do ciebie pisał? Do bana brakuje ci jednego punktu bo inaczej byś nie mógł tu pisać. Chyba że chodzi ci o bana na live za granie w Kung fu pandę po Polsku :DD

edit. jak chcesz sprawdzić za co masz warny i z kiedy to sprawdź w swoim profilu.

16. kacper9507

kacper9507 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Chodzi mi o nie to konto tylko o kacyk9507 ! A ty w co grasz ? w the Simson game lub w yaris ?

Pod avatarem masz w co gram. a Simson to taki motor naucz się pisać zanim się zaczniesz wymądrzać.

17. nakoz

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    http://xboxforum.pl/members/kacyk9507/u22620/#infractions

To zobacz tam masz w sumie 7 warnów z tego jeden cofnięty a w jednym temacie dostałeś dwa ale za różne przewinienia. Poza tym chyba się bardzo starasz skoro masz juz prawie 2-gie konto zablokowane. Pewnie jutro na forum będzie kacperek9507

edit. koniec offtopu to był temat o wyszukiwarce.

18. kacper9507

kacper9507 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    HAHA teraz piszesz koniec offtopu ciekawe !

19. nakoz

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Ciekawe bo to temat o problemach z wyszukiwarką a nie o twoich problemach bo gdyby twoje problemy polegały na złym szukaniu to nie miał byś już 11 warnów w sumie na 2 profilach. Ja nie zamierzam ci wyjaśniać na nie wiadomo ilu stronach za co miałeś ostrzeżenia skoro ty nawet zdania po Polsku nie umiesz sklecić tylko każde zaczynasz od haha a kończysz wykrzyknikami. Do szkoły a nie na forum siedzieć.

20. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Swoja droga warny lecą za pierdoły Panowie, już kiedyś na forum administracyjnym gadaliśmy na ten temat. Widzę nie dużo się zmieniło.

21. andryush

andryush Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Hajnówka
    Ale fakt faktem , że wyszukiwarka faktycznie jest niskich lotów , prędzej już w google znajdę to czego szukam na forum , wystarczy tylko dopisek "xboxforum" :D

Wczytywanie...

Poleć forum