Jak oceniacie XONE po czasie?

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Dla mnie igła, nie kupił bym PS4. Ma to czego oczekiwałem z każda aktualizacją jest coraz lepiej :D
 

rwrhwtfok

Użytkownik
Użytkownik
ja mogę się przyznać że swego czasu zakupiłem "gó*no" w postaci 7 x ps2 tak 7 pe es dwójek prawie każdy z modeli mogłem uzywać na którym to sprzęcie były/są kozackie gry a jedną wadą były słabe BARDZOoo lasery padające hurtowo czy to na orginałach/backupach... konkurencja ma lepiej w tej akurat rzeczy z doswiadczenia wiem swojego i znajomych , za 2 lata będę mógł się wypowiedzieć jak wygląda sprawa z awaryjnościa nowych konsol XO i ps4 heh obstawiam faworyta jak zawsze , moze inni mają swoje podobne spostrzezenia ?
aha, już wierzę, że kupiłeś 7xPS2... Mam nadzieję, że Cię oświecę. Istnieje coś takiego jak gwarancja... Aha, i nie wiem czy wiesz, ale laser można wymienić nawet w domu. Rada na przyszłość - lepiej podziel wymyśloną liczbę przez 2, będzie wiarygodniej.

za 2 lata będę mógł się wypowiedzieć jak wygląda sprawa z awaryjnościa nowych konsol XO i ps4 heh obstawiam faworyta jak zawsze , moze inni mają swoje podobne spostrzezenia ?
co Ty nie powiesz? Dla przypomnienia 2 wskazówki - Xenon, RROD. Tymczasem u konkurencji w tym samym czasie YLOD był znaaaaaacznie rzadszy.
 

claudeszz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja , wczesniej ps3/vita, ps4 kupilem w dniu premiery ale czulem sie mocno rozczarowany wiec miesiac temu kupilem x1 z kinektem i teraz od czasu do czasu sciereczka usuwam kurz z ps4. Kinekt jest ok, fajnie sie "gada" z konsola" , mnie lepiej wychodzi to po niemiecku. Jedyny bol ze na xbox live nie mam jeszcze zadnych znajomych ale to z czasem
 

#PCMR

Ryżownik
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Długo się nie zastanawiałem, właśnie parę dni temu kupiłem XONE z Titanfallem :)
Jest ok, choć ciężko po jednej grze ocenić.
Kinect działa tak jak trzeba, rozpoznaje mnie zawsze, na komendy reaguje bez problemu, także co do tego żadnych zastrzeżeń.
Teraz tylko kupić jakieś gry i można śmigać, chociaż w Titanfalla też raczej się będę zagrywał, dobra gierka i działa bardzo dobrze.
 

dolo

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kupiłem ok miesiąc temu wrażenia bardzo zadowolony komendy na kinekcie bajer tylko pad czasami traci łączność i nie polecam adaptera do sluchawek czesto zakłócenia i tez traci łączność a gry kupuje za połowę ceny wiec nie mam na co narzekać .
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
aha, już wierzę, że kupiłeś 7xPS2... Mam nadzieję, że Cię oświecę. Istnieje coś takiego jak gwarancja... Aha, i nie wiem czy wiesz, ale laser można wymienić nawet w domu. Rada na przyszłość - lepiej podziel wymyśloną liczbę przez 2, będzie wiarygodniej.

co Ty nie powiesz? Dla przypomnienia 2 wskazówki - Xenon, RROD. Tymczasem u konkurencji w tym samym czasie YLOD był znaaaaaacznie rzadszy.
konsole były po gwarancji - otwierane w celu założenia modchipów ( koledzy mający gwarancję zakupili płyty swap magic emulacja przeróbki i też sie sypało ) - lasery w ówczesnym czasie były bardzo drogie więc na części wszystko szło a zakupywana była kolejna konsola w ciagu kilku lat sie uzbierało tego , zakupiłem dla odmiany x1 pierwszego xboxa z modchipem używanego z lombardu okazał się u mnie bezawaryjny - nie do zdarcia , odczyt nośników wszelakiej jakości od najtańszych płyt po verbatimy zawsze szło... ps3 laserki też nie są zbyt żywotne a i u konkurencji potrafią padać jednak te w x360 znacznie lepiej się trzymają ( nawet na niższej jakości nośnikach , pierwszy egzemplarz x360 jaki kupiłem poczatek 2007 padł po roku RROD , kolejne zakupione wersje od falcona dalej działają do dziś u znajomych którym odsprzedawałem czasem im wyczyszczę kurz/zmienię pasty w konsoli , także w ps3 ) niż u sony z doswiadczenia wiem nawet dokonuję wymiany u klientów , ciekawi mnie jaki będzie słupek padniętych czytników w ps4 gdzie większość będzie nabywać gry tradycyjnie na płycie do czasu aż wejdą konkretne promocje/obniżki w cyfrowej wersji w odróznieniu tak mi się wydaje na XO drogą cyfrową z powodu głównie silnej konkurencyjności cenowo/obniżek sam tak nabywam gry z XO live więc lasery będą żyły dłużej w moim przypadku możliwe że dyski hdd szybciej się zużyją , tak na marginesie nie mam ps4 jeszcze jest to kwestia czasu , obniżki ceny sprzętu i wypuszczenia kilerów takich którymi zawsze sony przyciągało mnie a aktualnie bardzo mało tego i drogo pomimo że sprzęt nawet wydajniejszy
 

pawel85pl

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Po kilku miesiącach użytkowania - dla mnie BOMBA! Powyżej moich oczekiwań, z każdym updatem jest tylko coraz lepiej, bardzo dobrze spożytkowane ponad 2 tyś zł, PS4? Nigdy w życiu! Nie zamieniłabym na żadną inną. Polecam zakup!
 

Grzehooo

Użytkownik
Użytkownik
Każda aktualizacja jest krokiem do przodu. Gra się idealnie, po 15 sekundach od wejścia do pokoju mogę już zacinać. Komendy głosowe na bank zostały usprawnione. Dodatki typu YT mnie zmartwiły w ten sposób, że mój komp nie odtwarza tak płynnie filmików. Ostatnio korzystam z Apki BrasilNow i nawet żona jest zadowolona bo wie co się dzieje podczas meczyku. Mój dekoder jest obsługiwany przez TV w X1. Mam konsolę na wierzchu z dużym przepływem powietrza więc jest zimny. Dobra zabawka na imprezy. Polecam każdemu. Ja trafiłem konsolę tanią w pełnym zestawie i nową (chociaż sprzedawana jako używana).
 

Qkisek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jaka masz tekewizje podpieta ??
 

Grzehooo

Użytkownik
Użytkownik
Mam zmodyfikowany dekoder n z linuksem-enigma2.
 

Qkisek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ciekaw jestem jak z UPC bedzie to dzialalo :D
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
z cyfrowym Polsatem nie działa (brak audio obraz jest) dekoder HD5000 jeżeli komuś działa na innym modelu cyfrowego Polsatu proszę o info
 

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Z NC+ działa bez problemu, co do samej konsoli mam praktycznie od premiery 8 grudnia już u mnie na półeczce :)jestem bardzo zadowolony a co kolejny miesiąc jeszcze bardziej chociażby z powodu gwarancji, GWG i *********ch przecen :) nie wspominając o aktualizacjach, zresztą ostatnio gram z chłopakami w bfa co się przesiadli z PS4 co mówi samo za siebie :)
 

sradkg

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
dekoder z UPC tez dziala, jest obraz i dzwiek, tylko nie dziala ONE GUIDE.
 

Grzehooo

Użytkownik
Użytkownik
Żeby nie było wątpliwości ja mówiłem o ir blasterze czyli pilocie do dekodera. Sam obraz powinien działać z każdym dekoderem bo to tylko przelotka i hdcp jest z tv a nie z dekodera.
 

sradkg

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
mozesz rozwinac o co chodzi z tym dzialaniem pilota do dekodera, bo ja nie lapie.
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
a czy ktoś ma i może sprawdzał czy tv działa pod dekoderami Polsatu PVR HD 7000 i HD PVR Sagemcom ESI-88 bo pod HD5000 niema dźwięku
 

Grzehooo

Użytkownik
Użytkownik
Kinect posiada diody ir tzw ir blaster po środku widoczne jako lekko czerwone odpowoadające za sterowanie wszystkim co sobie zechcesz podpiąć(tv, dekoder stb, system stereo) i doświetlanie pokoju dla rozpoznawania ruchu. Prawie każdy pilot działa przez wysyłanie komend światłem ir podczerwonym. Na początku ustawainia X1 kinect prosił o sprawdzenie czy telewizor się wyciszył (Mute), to było po to żeby zidentyfikować kod pilota do twojego tv, tak samo jest z dekoderem tylko ustawienia dp tego są w One guide. Wybrałem jakąś lokalozację w stanach po kodzie pocztowym, potem wyszukałem dekoder po nazwie ( wg producenta u mnie Adb 5800sx) i bangla. Działa nagrywanie z komendy głosowej dalej wybieranie kanałów (ułomne bo po nazwach z one guide a te są amerykańskie wg jego rozkładu kanałów,ale działa) poprzedni kanał z oglądanych, następny, głośniej, ciszej. Wszystko to raczej ciekawostka ale potencjał jest ogromny i będzie się rozwijał, a całość już prawdopodobnie we wrześniu. Brak mi najbardziej customizacji one guide, komend następny kanał i poprzedni kanał z listy ale i tak się cieszę, a dyby jeszcze kinect się uczył komend byłby na prawdę ciekawie.
Co do rozłączającego pada interenty mówią, że to przez wifi tzn wasze domowe lub sąsiada- częstotliwość się może nakładać. A poza tym aktualizacja pada nie zaszkodzi. Zazwyczaj domowy router wifi ma możliwość zmiany kanału nadawania i problem podobno znika. U mnie noe wystąpił, chociaż moje cisco stoi 30 cm od konsoli i podpięte skrętką.
 

sradkg

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
w takim razie dekoder UPC PACE dziala rowniez :)
zmyliles mnie tym pilotem, a chodzilo o sterowanie glosowe OneGuide.

Jak juz jestesmy przy OneGuide, ciekawe czy od razu dostaniemy z premiera w Polsce ta funkcjonalnosc. Szkoda tylko ze po podpieciu dekodera to Xboxa, nie da sie ogladac TV nie wlaczajac XBOXa.
 

Grzehooo

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam problem włączania rozwiązany połowicznie. Kupiłem coś w rodzaju rozgałęźnika hdmi i dodatkowy kabel hdmi. Podłączyłem do wyjścia dekodera i jedno gniazdo łączy dekoder z telewizorem, a drugie do X1. Ogólnie działa ale wychodzi na to że takie cudo jest prostym połączeniem wtyczki i dwóch gniazd hdmi i w związku z tym jak nie mam wyłączonego X to mam dziwny obraz fioletowo zielony jak odłącze to jest wszystko ok i jak wszystko jest włączone to też jest ok. Ogólnie jak nie używam X do TV to mam odłączony kabel jak chce to podłączam. W ten sposób nie rozbijam gniazda w dekoderze i konsoli.
Co do one guide to najlepiej byłoby gdyby można było odwzorować ręcznie swoją listę kanałów w OG. Gdyby tak było to na pewno jeszcze częściej bym używał X1 do TV. Podoba mi się to rozwiązanie i jest bardziej funkcjonalne od mojego epg w dekoderze
 

Do góry Bottom