1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak odbierać TVP1,TVP2,Polsat,TVN itd.?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lipcio1005, Sierpień 26, 2012.

1. lipcio1005

lipcio1005 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam

Wiem , ze jest to forum wylacznie do problemow zwiazne z Xboxem , ale prosze o wyrozumialosc.
    Otoz , mam dekoder Comag SL 40HD , przeszukuje satelity ( HOTBIRD , ASTRA ,ASTRA ) , wyszukaja mi sie kanaly TVP1 , TVP2, Polsat , TVN itd. , ale pisze , ze jest kanal zakodowany . Kolega ma dekoder Comsat 1040 HD , i u niego powyzsze kanaly chodza bez problemu .

Prosze o pomoc!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. virus_rc

virus_rc Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    kolega ma tuner naziemnej, a ty masz tuner satelitarny, naziemna nie jest kodowana, a satelitarna już tak, z powodów ograniczeń licencyjno - terytorialnych, satka obejmuje całą europę, a naziemna nie obejmuje nawet całej Polski ... :)

1 osoba to lubi.

Poleć forum