Jak odblokować Gamertag, Profil oraz Save ze zbanowanej konsoli

tyra96

Użytkownik
Użytkownik
Mam takie pytanka co do przeniesienia profilu z banowanej konsoli
Mam profil na karcie pamięci i razem z nim save z kopi gier.
Czy jak przeniosę profil na nowa konsole to będzie działać czy trzeba naprawić?
Czy za przeniesienie profilu i save z banowanej konsoli jest ryzyko bana?
 

rychuu24

Świeżak
Świeżak
A ja zrobiłem dokładnie jak w tutku i po włożeniu dysku do konsoli mówi mi że nie ma profilu.O co chodzi bo już nie wiem. Jest na to jakieś lekarstwo???
Dzięki

PS przed grzebanie w dysku też nie było mojego profilu. Dziwne....
Na xbl nie mogę odzyskać także profilu. O co kaman???
A może to dlatego , że próbuję odzyskać na kumpla konsoli???
 

Adam6230

Świeżak
Świeżak
a czy po odblokowaniu profilu i prowizorycznym odbanowaniu konsoli mogę przepinać dysk z jednej konsoli do drugiej (niezbanowanej) aha i jeszcze czy granie na jednej w piraty a na drugiej uaktualnianie acziwków i granie online na oryginałach nie za skutkuje banem ??
 

naqels

Świeżak
Świeżak
Zastanawiam się czy ktoś jest w tej samej sytuacji co ja.
Konsolka odblokowana przez nand, po edycji con flag'iem profilu, niewidoczny na konsolce ( corrupted ). Natomiast po odpaleniu profilu odzyskanego z live osiągnięcia od czasu bana niewidoczne, save chyba działają bynajmniej te co sprawdziłem.
Jest na to jakaś rada ?
 

Adam6230

Świeżak
Świeżak
a jak chcesz mieć osiągnięcia jak tamten profil się nie podłączył do liva :D ?
 

Tasick

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy dzięki temu będę miał możliwość instalowania gier na dysku?
 

Perley

Użytkownik
Użytkownik
czy granie na jednej w piraty a na drugiej uaktualnianie acziwków i granie online na oryginałach nie za skutkuje banem ??
Bana dostajesz za wykryty flash napędu ,a save,achi itp. nie maja z tym nic wspólnego więc może sobie przenosić ten profil z 1 konsoli na 2 ile ci się podoba
 

Boczek

Użytkownik
Użytkownik
Witam, czy jest możliwość odblokowania gamertargu przez pendrive dzięki ostatniej aktualizacji? Mam dwie konsole - jedna z banem przerobiona i bez bana nieprzerobiona do xboxlive'a. Obie mają wgrane najnowsze aktualizacje, ale jak przekładam gamertarg na pendrive'ie ze zbanowanej do niezbanowanej profil pokazuje jako uszkodzony. Czy możliwy jest tylko taki sposób jak w poradniku?
 

BabyBoy

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Mam zbanowaną kosnolę i na niej profil oraz save - na save'ach mi nie zależy ale chciałbym przenieść profil na nową konsolę.
Ostatni update miał ok.11000 punktów GS,teraz mam ponad 13000 - czy punkty się zuaktualizują? Czy jest szansa że uszkodzę profil bezpowrotnie? Czy są jakieś efekty uboczne takiej operacji przeniesienia profilu, że np.jesteś oznakowany i od razu pójdzie kolejny ban? Czy jest to bezpieczna operacja?
Sorry za tyle pytań ale wole wiedzieć przed.
 

michu

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem jak u innych, ale u mnie nie wszystkie save'y działały po wykonaniu wszystkich czynności opisanych w poradniku. Ale odkryłem sposób, po którym wszystkie save'y działają.
Teraz go opiszę:
1. Wykonujemy na danym savie wszystkie czynności opisane w poradniku na 1 stronie.(CON Flag Remover i X360 Hash Block Calculator)
2. Zakładamy konto na Xploder Forums - Blow Your 360 PS3 Wii DS & PSP Games Wide Open - Powered by vBulletin
3. Pobieramy i uruchamiamy ten program: Download Xploder Resigner.rar from Sendspace.com - send big files the easy way
4.W programie logujemy się za pomocą danych podanych przy rejestracji na stronie z punktu 2(UWAGA: Trzeba aktywować konto przez przysłanego maila, bo inaczej program się nie uruchomi)
5.Przygotowujemy sobie jakiś save z nowej konsoli(tej na którą chcemy przenieść save'y). Jeśli takiego nie mamy, to uruchamiamy jakąś grę i zapisujemy, a potem odczytujemy albo z pendrive'a, albo z dysku(jak to zrobić macie opisane w innych poradnikach).
6.W programie klikamy Open i otwieramy save przygotowany w punkcie 5.
7.Zaznaczamy "ptaszki" przy Profile ID, Device ID, Console ID. Następnie klikamy na Save Id's.
8.Ponownie klikamy na Open, ale tym razem otwieramy save, który chcemy przenieść(ten z punktu 1). Klikamy Load ID's, następnie Rehash i Resign.
9. Tak przygotowany save możemy przenieść na konsolę i powinien działać.
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Mam zbanowaną kosnolę i na niej profil oraz save - na save'ach mi nie zależy ale chciałbym przenieść profil na nową konsolę.
Ostatni update miał ok.11000 punktów GS,teraz mam ponad 13000 - czy punkty się zuaktualizują? Czy jest szansa że uszkodzę profil bezpowrotnie? Czy są jakieś efekty uboczne takiej operacji przeniesienia profilu, że np.jesteś oznakowany i od razu pójdzie kolejny ban? Czy jest to bezpieczna operacja?
Sorry za tyle pytań ale wole wiedzieć przed.
Dołaczam sie do pytań. Ktoś by może odpowiedział, bo jak narazie więcej jest osób, które sie wachają niż tych, którzy to zrobili.
 

pawellos99

Użytkownik
Użytkownik
Witam
Mam pytanie o taki mały eksperyment. Otóż gdyby wyciągnąc dysk twardy z xboxa i wlozyc pendriva ktory robilby za dysk twardy polaczyc sie z live i pograc przez siec to czy ban otrzymany zablokowalby dostep do dysku twardego (wyciagnietego)
 

anchelutte

Użytkownik
Użytkownik
Bana dostajesz nie na dysk ale na konsole (plyta glowna) i teraz juz nie blokuja zadnych dyskow.
 

pawellos99

Użytkownik
Użytkownik
Na pewno nie blokują???
No dobra a jesli dostanę bana włoże stary dysk to bede mógł nagrywac na niego gry???
I czy jak bede gral na orginalce to dostene bana???
 

Timon123

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam takie pytanie czy da rade tak zrobic zeby zgrac zepsuty profil z memory card na pendriva i z pendriva go naprawic?
 

qpalzm

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam takie pytanie czy da rade tak zrobic zeby zgrac zepsuty profil z memory card na pendriva i z pendriva go naprawic?
Ja probowalem, tylko problem jest taki, ze programy podane w tym watku nie chca w ogole odczytac nic z pendrive'a - po prostu go nie widza. Jest jakis program, ktory widzi sformatowane konsola pendrive'y?
 

Ple PL

Świeżak
Świeżak
Sprawdziłem sprawę z dwoma profilami na jednej konsoli(nie przenoście ich w jedno miejsce
bo wyskoczy czy chcesz zastąpić element jak dasz tak to jeden zostanie usunięty)ale jeśli
oba są na jednej konsoli i na różnych jednostkach pamięci to nie będziesz mógł się do żadnego zalogować bo będzie wołać o aktualizacje nie wiem co się dzieje po tym ale wkrótce sprawdzę :p
 

qpalzm

Użytkownik
Użytkownik
Znalazlem program, ktory umozliwia przegladanie zawartosci sformatowanego konsola pendrive'a. Sprawdzalem i dziala. Oto link: MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service

Co ciekawe, mozna w ten sposob wgrywac patche do gier, a raczej uzywac ich, bo aby latka dzialala, pendrive musi byc podpiety do konsoli, patch nie kopiuje sie na hdd. Oto strona z patchami: XBOX 360 Update Center

Czy patche dzialaja, to osobiscie nie sprawdzalem, ale moge podac na pm link do forum anglojezycznego, na ktorym jest tutorial (wystarczy wrzucic patch do folderu cache na cache partition na pendrivie). Trzeba tylko pamietac, zeby media id naszej gry i patcha sie zgadzalo. Mam nadzieje, ze komus sie przydadza te linki.
 

mitek96

Użytkownik
Użytkownik
Witam! Mam zbanowaną konsolę, a na koncie zostało mi trochę ms points. Chciałbym za nie kupić jakieś dlc. I teraz mam pytanie, czy jak odblokuję profil i pójdę z dyskiem do kumpla na niezbanowaną konsolę, ściągnę dlc za moje punkty, zapiszę na moim dysku i wrócę na swoją konsolę, to czy będzie to działać
 

qpalzm

Użytkownik
Użytkownik
Nie beda, bo przypisza sie do jego konsoli.
 

Do góry Bottom