1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak odczytać HOP lasera?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Tomek72222, Październik 19, 2014.

1. Tomek72222

Tomek72222 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chełm
    Witam!

Mam uszkodzony laser w Xboxie 360 i zamówiłem nowy na Allegro, ale nawet się podświetlać nie chciał jak go zamontowałem. Odesłałem go na gwarancje, przyszedł drugi i dalej to samo.
    Tak oglądam teraz ten laser i mam pewne różnice co do niego. Wydaje mi się, że przysłali mi niewłaściwy laser i tu moje pytanie. Jak odczytać HOP lasera?
    Bo na fotce poniżej zaznaczyłem 15XX i wydaje mi się, że to jest to, a na moim oryginalnym laserze jest tam 14XX i dlatego on może nie działać.
    Napisałbym do sprzedawcy, że wysłali mi niewłaściwy towar ale nie chce wyjść na głupka jeśli byłby to jednak laser taki jak zmówiłem.[​IMG]

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Do jakiej konsoli, i czy laser który dostałeś miał zworkę antystatyczną ? Podaj MFR DATE i napięcie.

4. Tomek72222

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chełm
    Konsola typu FAT Jasper, 2010-03-29 ; 12.1A 5V
    Laser miał zworkę, ale przed zamontowaniem została ona zdjęta.

5. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1 osoba to lubi.
  6. Tomek72222

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chełm
    Właśnie tak myślałem, ale wolałem się upewnić.
    Jeszcze mam pytanie, bo ja mam na swoim oryginalnym laserze napisane 14XX a Ty podałeś mi link do HOP-141X. Ma to znaczenie? Bo niechciałbym zamówić, żeby znowu mi nie działał :)

7. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie ma znaczenia taki będzie dobry tylko jest jedno ale mało który teraz działa z tych na allegro popytaj chłopaków z giełdy i z banerów na forum czy mają coś na sprzedaż pewniejsi oni niż allegrowicze.

Wczytywanie...

Poleć forum