1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak odtwarzać filmy na xboxie

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Krzysiekx27, Czerwiec 15, 2011.

1. Krzysiekx27

Krzysiekx27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witajcie. Wiem już, że nie można odtwarzać na xboxie filmów z rozszerzeniem .avi, trzeba kodeki ale jestem zbanowany więc to odpada. Słyszałem ze wystarczy przekonwertowć film do wmv żeby działało. Czy możecie mi polecić jakiś darmowy program do konwertowania z avi do wmv.
    Drugie pytanie. Jak już przekonwertuję i będę chciał wypalić na zwykłą płytę DVD to mam to wypalić jako dysk DVD z danymi czy jako Dysk DVD Video? Wypalam programem Ashampoo

2. Lotnik421 Xbox One

3. patrycjuszRSV

patrycjuszRSV Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Suwałki
    Może lepiej w takim wypadku odpalać film z pena? ;] A może pobierz kodeki i wgraj je na konsolę? Też chyba tak można ;]

4. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    nagrac jako dysk z danymi.
    programow do konwersji wideo jest multum. radze soebie cos wybrac ze stron typu programosy czy instalki. wedle uznania.
    na forum w dziale z programami bylo cos do konwertowania wraz z opisem.

5. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    FF przyjacielu i jedziesz ;)
    Kodeki można pobrać tylko i wyłącznie z XBL.
    Po wgraniu czystego dasha z pendrive automatycznie one sie usuwają.

Wczytywanie...

Poleć forum