1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak odtworzyc film hd dvd z dysku twarde na konsoli

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez ALEXY28, Sierpień 29, 2010.

1. ALEXY28

ALEXY28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam dysk twardy 500GB zewnętrzny USB i mam na nim troche filmów HD DVD i zwykłych DVD nie mogę ich odtworzyc po podłączeniu do konsoli przez USB czy ma ktoś na to jakąś rade jak to zrobic bo nie mam nagrywarki hd ani czystych płyt

2. Lotnik421 Xbox One

3. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    Spróbuj nagrać na normalnej DVD i wrzuć w Xkloca i sprawdź czy działa. Może się ktoś bardziej obeznany w tym temacie wypowiedzieć.

4. ALEXY28

ALEXY28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no nie stety ale filmów hd nieda się nagra na zwykłe dvd bo to są inne pliki a poza tym nie zmieszczą się na zwykłej płycie mi chodzi oto żeby można było odtwarza filmy z dysku twardego zewnętrznego a nie z płyty

5. sunrise103

sunrise103 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dzierżoniów
    No to podpinasz pod X'a. Wchodzisz w Bibliotekę Filmów i odtwarzasz. Jeśli nie będziesz mógł, musisz ściągnąć kodeki z XLive. Przypominam, że kodeki można tylko z XLive.

Wczytywanie...

Poleć forum