1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak odzukać adres e-mail po gamertag-u?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zajczak, Maj 29, 2013.

1. zajczak

zajczak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Myslowice
    Panowie

Dziś chciałem zalogować się do konta na amerykańskim livie, które założyłem jakiś 2 lata temu, niestety wystąpił jakiś błąd i konsola każe mi odzyskać konto. Problem w tym, że nie pamiętam jaki był adres e-mail do tego konta, z hasłem sobie poradzę ale bez e-maila nie jestem w stanie nic zrobić. Stąd pytanie czy mogę odszukać swój adres e-mail po gamertagu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    bez email raczej nic nie zdziałasz.

4. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Mialem ten sam problem, gdy zapomnialem maila do konta UK wtedy, kiedy za migracje na PL bylo 800 MSP. Nic sie z tym nie da zrobic. W moim przypadku nawet telefon do Microsoftu nic nie dal.

Wczytywanie...

Poleć forum