1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

jak odzyskać hasło

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kubix1998, Grudzień 8, 2013.

1. kubix1998

kubix1998 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć! Zapomniałem hasła do xbox live i hasła do e maila którego podałem przy rejestracji. Wypełniłem jakiś tam formularz o odzyskanie hasła do xbox live ale od 4 dnie się nie odzywają.A jeśli chodzi o hasło do maila to gry naciska zapomniałem hasła podaje swój login to tam pisze że Konto o podanym loginie nie ma możliwości zmiany hasła. Nie wiem co zrobić bo ja na tym koncie mam wszystkie swoje zapisy gier.Pomóżcie !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Skontaktuj się z M$ i opisz cały problem. Być może odzyskasz hasło.

Wczytywanie...

Poleć forum