1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak odzyskac kod do profilu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Dragus69, Kwiecień 19, 2011.

1. Dragus69

Dragus69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam problem a mianowicie grałem sobie zawsze offline ale pewnego dnia chciałem obczaić te xbl i zalogowałem się tam mój profil na konsoli zmienił sobie nazwę na jakąś inna i od tamtej pory nie logowałem się do xbl. Wczoraj przypadkowo wylogowałem mój profil na konsoli i zalogowałem się na profil mojej kobiety po czym chciałem wrócić na swój i konsola prosi mnie o kod 4 cyfrowy mimo ,że nie pamiętam żebym kiedyś jakiś kod ustawiał.
    Jest jakaś możliwość odzyskania kodu czy profil poszedł się jeb....?

2. Lotnik421 Xbox One

3. komar251

komar251 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Częstochowa
    Wydaje mi się że to ten kod który się wklepuje guzikami bądź gałkami na padzie . Ustawiłeś blokadę na XBL w profilu.np. kod 1234 = x , a , y , b . A czy to się da zresetować ? dunno .

4. Dragus69

Dragus69 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No właśnie ten kod ale nie pamiętam żebym coś ustawiał i żadne takie proste nie wchodzą a zrestartować się tego ni da bo nie mogę wejść na profil ;/

EDIT
    Miałem farta i wciskałem wszystkie guziki i jakoś trafiłem nie wiem jak ale udało się teraz ktoś by mógł mi napisać gdzie można ten kod wyłaczyć?

Wczytywanie...

Poleć forum