1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Jak odzyskać Konto XBL?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez eLDeZet, Październik 27, 2012.

1. eLDeZet

eLDeZet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam problem, gdyż nie wiem jak odzyskać konto Xbox, którego nie pamiętam. Jedynie co pamiętam to nazwę gracza, hasło, ale nie pamiętam najważniejszej rzeczy - nazwy konta. Problem polegał na tym, że jak je zakładałem jakieś 6 lat temu to popełniłem błąd w pisowni, wprowadziłem hasło i poszło. Jak grałem to wszystko było w porządku, gdyż logowało się z automatu. Natomiast jak zmieniłem Xb to nastąpił duży problem. Próbowałem je odzyskać dzwoniąc na call center Xbox, ale tam zażądali ode mnie odpowiedzi na pytanie, którego też nie pamiętałem i po paru próbach zablokowało się. Ponownie oczekiwanie 3-dniowe na odblokowanie i ponowienie próby. Znowu szukanie odpowiedzi na pytanie ...Twój pierwszy samochód? Bez skutku...

Jest szansa na odzyskanie czy lepiej dać sobie spokój i zacząć od początku.

Pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Jak nie pamietasz hasla to ciezki temat :culpability:

4. eLDeZet

eLDeZet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hasło pamiętam. Nie pamiętam nazwy konta przy logowaniu do XBL :(

Mam jeszcze pytanko... czym jest nazwa eldezet na zdjęciu nizejw linku poniżej...

http://i49.tinypic.com/30jisqp.jpg

5. Marszal95

Marszal95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    yyyyyyyyy przecież taką masz nazwę użytkownika

gti lubi to.
  6. pytek12341

pytek12341 Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Sulejów
    Z tego co wiem to do odzyskania tego konta bd potrzebował emaila i hasła. Jeżeli znasz i to i to to nie powinieneś mieć większych problemów z odzyskaniem konta.

7. eLDeZet

eLDeZet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nazwa Użytkownika przy tym koncie to Subnormal Fiber0 i zero aktywności i dlatego pytam czym jest na dole nazwa (eldezet).

Nazwa konta to nie nazwa użytkownika. Nazwa konta to e-mail, który wprowadzamy prze rejestracji i którego nie pamiętam. Czytajcie proszę ze zrozumieniem.

Temat do zamknięcia. Odzyskałem konto.

Wczytywanie...

Poleć forum